Skandaliczna prywata w TVP. Państwowa telewizja promuje biznes Karnowskich

TVP promuje start prywatnej telewizji braci Karnowskich, otwarcie sympatyzujących z PiS.
TVP promuje start prywatnej telewizji braci Karnowskich, otwarcie sympatyzujących z PiS. screen TVP Info
Telewizja publiczna od miesięcy musi mierzyć się z zarzutem, że jest partyjną telewizją PiS. I choć politycy tej partii utrzymują, że jest inaczej, to dziś dali do ręki argument osobom, które krytykują TVP. Wykorzystali państwowego nadawcę do promowania... prywatnej telewizji zaprzyjaźnionych z PiS-em braci Karnowskich.

To nie była krótka wzmianka o powstaniu nowej telewizji internetowej dla prawicy. TVP poszła na całość – zdecydowała się na puszczenie sygnału internetowej stacji prawicowych publicystów. Widzowie TVP Info mogli zarówno oglądać jak i słuchać premier Beaty Szydło (PiS), która była pierwszym gościem internetowej telewizji. To bezprecedensowy przykład promowania prywatnej firmy przez państwową telewizję.

Czy kanał Karnowskich zapłacił TVP za czas antenowy, by wejść na wizję z czymś, co de facto jest reklamą? Ile kosztuje tak długa reklama? Tego dowiemy się wkrótce. Pewne jest jednak, że takie "wspomaganie" kolegów nie ma nic wspólnego z misją TVP. Nie zachęci także ludzi nie wspierających PiS do płacenia abonamentu.
Trwa ładowanie komentarzy...