Oglądaliście obie wersje "Blade Runnera" i ciągle wam mało? Spokojnie, Ridley Scott myśli już o trzeciej części

Ridley Scott ma pomysł na trzecią część "Łowcy androidów".
Ridley Scott ma pomysł na trzecią część "Łowcy androidów". Fot. Materiały promocyjne
Ridley Scott przyznaje, że ma pomysł i chęć nakręcenie trzeciej części "Łowcy Androidów". Gdy ten reżyser twierdzi, że historia jeszcze się nie skończyła i wie, co powinno się znaleźć w kolejnej części, można się spodziewać, że znów będzie hit.

"Łowca Androidów' to film, który od lat 80-tych rozpala emocje widzów. W pierwszej części pokazywał wizję Los Angeles z przyszłości, w którym na ulicach obok ludzi chodzą roboty do złudzenia przypominające ludzi. Problem w tym, że były to zbuntowane roboty, których obecność na ziemi była zabroniona, a tytułowy łowca zajmował się ich eliminacją. Co ciekawe, akcja pierwszej części toczyła się w 2019 roku, czyli właściwie już niedługo... Film dostał liczne nagrody i został uznany za jeden z najlepszych filmów wszechczasów.

Trochę inaczej wygląda historia drugiej części w reżyserii Dennisa Villenueve. Tu historia toczy się w roku 2049, i choć film dostał kilka nagród, to fani pierwszej części często podkreślali, że film jest fajny, ale do pierwowzoru mu daleko. Niewykluczone, że niedługo będą usatysfakcjonowani, bowiem Ridley Scott przyznał, że ma pomysł na trzecią część i chciałby ją nakręcić. Czekamy.

źródło: thejakartapost
Trwa ładowanie komentarzy...