Agnieszka Radwańska wyrzucona z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa". Za nagą sesję zdjęciową

Agnieszka Radwańska nie jest już ambasadorką akcji "Nie wstydzę się Jezusa"
Agnieszka Radwańska nie jest już ambasadorką akcji "Nie wstydzę się Jezusa" Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta
Zdejmując ubrania przed fotografem magazynu sportowego "ESPN", Agnieszka Radwańska rozczarowała wielu katolików. Rozgoryczenie organizatorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa" było tak duże, że wykluczyli oni gwiazdę polskiego tenisa z grona jej ambasadorów. – Smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa – oświadczyła Krucjata Młodych.

Od kilku dni kibice mogą podziwiać na łamach "The Body Issue", czyli dodatku do magazynu "ESPN", fotografie rozebranych sportowców. Nie zabrakło wśród nich nagiej Agnieszki Radwańskiej. Udział polskiej tenisistki w zabarwionym erotyką projekcie był pewnym zaskoczeniem, ponieważ niejednokrotnie podkreślała ona swoje przywiązanie do nauk Jezusa.

Radwańska była wręcz jedną z najpopularniejszych reprezentantek młodego pokolenia polskich katolików, co skłoniło Krucjatę Młodych do zaproponowania jej funkcji ambasadora akcji "Nie wstydzę się Jezusa". Tenisistka przyjęła propozycję, dołączając do grupy, w skład której wchodzą m.in.: Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski, Radosław Pazura, Marek Citko i Przemysław Babiarz.

Okazało się jednak, że udział w nagiej sesji zdjęciowej zamknął Radwańskiej drzwi do tego prestiżowego zespołu. Krucjata Młodych poinformowała dzisiaj, że wykluczyła tenisistkę z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Krucjata Młodych

Krucjata Młodych odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej i tym samym wyklucza ją z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Pragniemy podkreślić, że w akcji wzięło udział ponad milion osób - wśród nich liczni sportowcy i artyści. Jesteśmy przekonani, że przytłaczająca większość z nich poważnie traktuje własną deklarację o przywiązaniu do Wiary Katolickiej i jej zasad.

Skądinąd smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa. CZYTAJ WIĘCEJźródło: Nie wstydzę się Jezusa
Trwa ładowanie komentarzy...