NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • 4000 ręcznie wykonanych artykułów spożywczych w sklepie w Londynie

  Zapewniam, że nigdy nie widziałeś niczego podobnego. Na pierwszy rzut oka na zdjęciu typowy sklep spożywczy... Tymczasem wcale nie! To niebanalna gratka dla wielbicieli szydełkowania, szycia i drutów. Wejdź do tego niepowtarzalnego sklepu "spożywczego"!

 • Klient w krawacie jest mniej awanturujący się

  Ktoś wysłał do Ciebie sms-a bądź e-mail z reklamą. Nie wiesz skąd nadawca zna Twoje dane. Wkurza Cię to… ale nie robisz nic. Dlaczego? Bo przecież szkoda czasu. Bo nie jesteś pieniaczem. Bo nie masz pieniędzy na prawnika. Poza tym prawnicy to oszuści i naciągacze, a sprawy przed polskimi sądami trwają nawet kilka lat. Nasi sędziowie są skorumpowani i nie potrafią szybko zakończyć procesu.

 • Najlepiej zażyć przed…

  Data przydatności leku zależy w dużej mierze od jego składu chemicznego, zawartych w nim substancji pomocniczych, jak również od sposobu przechowywania.

 • Przyłącz się do akcji, podpisz petycję

  Sprzedaż leków w obrocie pozaaptecznym jest coraz bardziej powszechna i pozbawiona jakiejkolwiek kontroli. Tym samym stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia Polaków.

 • Gdy umysł śpi budzą się demony.

  Zaiste wyobraźnia niektórych jest nadzwyczaj rozbudowana, a drzemiące demony mogą budzić niepokój. I nie chodzi mi tu wcale o Antoniego Macierewicza i jego kompanów, choć ta sentencja pasuje do nich, jak ulał.

 • UEG, UFUFU, IMPOSSIBLE Project, czyli Mysia3 się wyprzedaje

  Czerwiec przyzwyczaił nas do płacenia mniej, ponieważ ceny obniżają już nie tylko wielkie sieciówki, ale i moda bardziej unikatowa czy alternatywna. Kolor czerwony nabiera wtedy odmiennego znaczenia, bo zamiast blichtru i elegancji krzyczy do nas SALE, -50%, OFF! Polska Moda stwierdziła, że też da zniżki i tak oto w nowoczesnym koncepcie domu handlowego MYSIA3 już w ten weekend rusza wspólna akcja rabatowa. Sprawdźcie co i o ile będzie tańsze.

 • Louis Vuitton w Warszawie - cieszymy się czy nie?

  W zeszłym tygodniu został otwarty pierwszy w Polsce sklep Louis Vuitton. Zawsze bardzo mnie to zastanawiało, dlaczego u nas jeszcze nie ma sklepu tej marki, nie to żebym szczególnie potrzebowała, ale skoro od wielu lat jest w Pradze to, dlaczego nie Warszawie?