PILNE Nurkowie odnaleźli w jeziorze ciało Piotra Staraka

"Krystyna Pawłowicz to durne babsko". Monika Olejnik zareagowała na słowa o Bartoszewskim

Monika Olejnik oznajmiła, że prof. Krystyna Pawłowicz to "durne babsko"
Monika Olejnik oznajmiła, że prof. Krystyna Pawłowicz to "durne babsko" Fot. Małgorzata Kujawka, Maciej Zienkiewicz / Agencja Gazeta
Prof. Krystyna Pawłowicz oznajmiła w czwartek, że Władysław Bartoszewski to „pastuch słabej klasy”, który w najnowszym spocie PO „siedzi w fotelu jak przed egzekucją na krześle elektrycznym”. Słowa posłanki oburzyły m.in. Monikę Olejnik, która przypomniała posłance, że Bartoszewski był więźniem Auschwitz. – Durne babsko – skwitowała Olejnik.


Monika Olejnik przypomniała na Facebooku, że Bartoszewski był więziony również przez komunistów.


Komentując spot PO, w którym Bartoszewski zachęca Polaków do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, Pawłowicz powiedziała Superstacji, że jest to „pastuch słabej klasy”. – Jeśli na nas mówi bydło, to jest kiepskim pastuchem. Mam nadzieję, że to bydło, czyli my, nie będziemy się tego pastucha kiepskiego słuchać – oznajmiła posłanka PiS.

Pawłowicz odniosła się także do sposobu, w jaki twórcy spotu zaprezentowali Bartoszewskiego. – Siedzi w fotelu jak przed egzekucją na krześle elektrycznym i to już chyba po wykonaniu wyroku, bo wszystkie światła jakieś pogaszone dziwnie – powiedziała Pawłowicz.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

AFERA PIEBIAKA

0 0#PiebiakGate to już zbyt wiele. Zbigniewie Ziobro, czas podać się do dymisji!
0 0O co chodzi w aferze z "Emilią" i Piebiakiem? Trzy najbardziej szokujące wątki
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"