Wellman nokautuje Adamka. A ten swoje: Geje, choroba, EGZORCYZMY!

Tomasz Adamek w "Dzień Dobry TVN"
Tomasz Adamek w "Dzień Dobry TVN" Fot. Dziendobrytvn.pl
Tomasz Adamek odwiedził studio “Dzień Dobry TVN” w ramach politycznego tournée. Przypomnijmy - pięściarzowi marzy się kariera europosła. I się zaczęło. Adamek w programie chwalił ojca Rydzyka a nawet stwierdził, że Leszek Miller rozbił wiele rodzin (???). “Program” Adamka nie spodobał się m.in. prowadzącej Dorocie Wellman. Wideo z występu jest dziś hitem sieci. Oby tylko polskiej.


Jeżeli myśleliście, że programy śniadaniowe zawsze przypominają sielankę, to jesteście w błędzie. Przekonać się o tym można było dzisiaj, podczas “Dzień dobry TVN”. Na kanapie, jako gość, zasiadł Tomasz Adamek. Prowadzący program, czyli Marcin Prokop i Dorota Wellman starali się dowiedzieć od kandydata na europosła, dlaczego chce zająć się polityką, a skoro już tak, to czy ma odpowiednią wiedzę.

Conchita a sprawa ojca Rydzyka

I tak, dowiedzieliśmy się, że ojciec Rydzyk zrobił wiele dla Polski, dał także miejsca pracy w swoim radiu i telewizji. - Podzielił Polaków - wtrąciła Dorota Wellman. - Europa dzieli Polaków, wystarczy spojrzeć, co pokazują w telewizji - odparł Adamek. Eurobokser miał na myśli oczywiście Conchitę Wurst, która wygrała tegoroczną Eurowizję.

Temat konkursu piosenki dla Europy nieprzypadkowy, bo Adamek nie zgadza się z regulaminem konkursu. Ba, w tej sprawie organizuje nawet spotkania z wyborcami. Zaiste.

- Czy poważny polityk powinien zajmować się tematem Eurowizji i tym, czy wystąpiła tam PANI KIEŁBASA CZY PANI SZYNKA? - zadała, z miną zdradzającą poirytowanie, pytanie Dorota Wellman. - Urodziłem się w domu katolickim, jestem z domu wartości, jakie wyniosłem, dlaczego mam nie bronić kościoła? Pytanie zostało bez odpowiedzi.


Dalej było jeszcze lepiej. Tomasz Adamek, przyznał, ze oprócz Eurowizji, interesuje się gospodarką. A dokładnie upadającymi kopalniami. Na pytanie, jak je ratować odparł, że… będzie ich bronić. - Tak jak Kliczko walczy na Ukrainie, tak Tomasz Adamek walczy o Polskę - nieskromnie dodał Tomek.

Poglądy pozagospodarcze

Prawdziwy cyrk zaczął się pod koniec rozmowy. Na pytanie, czy będzie potępiać ludzi kościoła, którzy czynią krzywdę innym np. dochodzi do molestowań seksualnych, padają takie słowa: To nie jest zdrowe. A CZY GEJ TO TO JEST ZDROWE, CZY LESBIJKA? - Chciałbyś ich leczyć - dopytywał Prokop. - Mam kontakt z wieloma księżmi egzorcystami, jest to choroba w stu procentach. Czyli egzorcyzmy - upewniał się prowadzący. Adamek potwierdził.

Tomasz Adamek - człowiek, który kiedyś łączył Polaków, teraz ich podzielił. Rasowy polityk, nie ma co. Wideo możecie obejrzeć pod tym linkiem.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Olga Bołądź rzuciła wyzwanie koleżankom z branży. Teraz kobiety dołączają do #boladzchallenge
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
SAP 0 0Od personalizacji adidasów do zatrzymania powodzi. Oto jak transformacja cyfrowa zmienia nasze życie
#GRZEJE 0 010 godzin czekał na żonę, która poszła do dentysty. Musiała interweniować Straż Miejska
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!