Wellman nokautuje Adamka. A ten swoje: Geje, choroba, EGZORCYZMY!

Tomasz Adamek w "Dzień Dobry TVN"
Tomasz Adamek w "Dzień Dobry TVN" Fot. Dziendobrytvn.pl
Tomasz Adamek odwiedził studio “Dzień Dobry TVN” w ramach politycznego tournée. Przypomnijmy - pięściarzowi marzy się kariera europosła. I się zaczęło. Adamek w programie chwalił ojca Rydzyka a nawet stwierdził, że Leszek Miller rozbił wiele rodzin (???). “Program” Adamka nie spodobał się m.in. prowadzącej Dorocie Wellman. Wideo z występu jest dziś hitem sieci. Oby tylko polskiej.


Jeżeli myśleliście, że programy śniadaniowe zawsze przypominają sielankę, to jesteście w błędzie. Przekonać się o tym można było dzisiaj, podczas “Dzień dobry TVN”. Na kanapie, jako gość, zasiadł Tomasz Adamek. Prowadzący program, czyli Marcin Prokop i Dorota Wellman starali się dowiedzieć od kandydata na europosła, dlaczego chce zająć się polityką, a skoro już tak, to czy ma odpowiednią wiedzę.


Conchita a sprawa ojca Rydzyka

I tak, dowiedzieliśmy się, że ojciec Rydzyk zrobił wiele dla Polski, dał także miejsca pracy w swoim radiu i telewizji. - Podzielił Polaków - wtrąciła Dorota Wellman. - Europa dzieli Polaków, wystarczy spojrzeć, co pokazują w telewizji - odparł Adamek. Eurobokser miał na myśli oczywiście Conchitę Wurst, która wygrała tegoroczną Eurowizję.


Temat konkursu piosenki dla Europy nieprzypadkowy, bo Adamek nie zgadza się z regulaminem konkursu. Ba, w tej sprawie organizuje nawet spotkania z wyborcami. Zaiste.

- Czy poważny polityk powinien zajmować się tematem Eurowizji i tym, czy wystąpiła tam PANI KIEŁBASA CZY PANI SZYNKA? - zadała, z miną zdradzającą poirytowanie, pytanie Dorota Wellman. - Urodziłem się w domu katolickim, jestem z domu wartości, jakie wyniosłem, dlaczego mam nie bronić kościoła? Pytanie zostało bez odpowiedzi.


Dalej było jeszcze lepiej. Tomasz Adamek, przyznał, ze oprócz Eurowizji, interesuje się gospodarką. A dokładnie upadającymi kopalniami. Na pytanie, jak je ratować odparł, że… będzie ich bronić. - Tak jak Kliczko walczy na Ukrainie, tak Tomasz Adamek walczy o Polskę - nieskromnie dodał Tomek.

Poglądy pozagospodarcze

Prawdziwy cyrk zaczął się pod koniec rozmowy. Na pytanie, czy będzie potępiać ludzi kościoła, którzy czynią krzywdę innym np. dochodzi do molestowań seksualnych, padają takie słowa: To nie jest zdrowe. A CZY GEJ TO TO JEST ZDROWE, CZY LESBIJKA? - Chciałbyś ich leczyć - dopytywał Prokop. - Mam kontakt z wieloma księżmi egzorcystami, jest to choroba w stu procentach. Czyli egzorcyzmy - upewniał się prowadzący. Adamek potwierdził.

Tomasz Adamek - człowiek, który kiedyś łączył Polaków, teraz ich podzielił. Rasowy polityk, nie ma co. Wideo możecie obejrzeć pod tym linkiem.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0W Polsce tego filmu ludzie boją się jak ognia. Widziałem "Malowanego ptaka" i już wiem dlaczego

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać

TRAGEDIA W WARSZAWIE

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!
X-lander 0 0Złożysz go jedną ręką. Mamy cenią go za wielofunkcyjne zastosowanie
PSSB 0 0Konsultanci sprzedaży bezpośredniej. Kim są osoby działające w tej rozwijającej się branży?
POLECAMY 0 0Tak Kaczyński traci władzę. Po wyborach dostał dwa potężne ciosy