Powstańcza moda w Empiku: chusty i koszulki z orłem. Kupisz?

Robert Kupisz zaprojektował ubrania z okazji filmu "Miasto 44"
Robert Kupisz zaprojektował ubrania z okazji filmu "Miasto 44" Fot. Materiały prasowe
Znany polski projektant Robert Kupisz zaprojektował "ekskluzywną" i "limitowaną" kolekcję inspirowaną filmem "Miasto 44".


„Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz” - tak nazywa się, jak czytamy w komunikacie prasowym, "Ekskluzywna, limitowana kolekcja autorska", znanego projektanta Roberta Kupisza. Do zaprojektowania tej linii produktów zainspirował pana Roberta film Jana Komasy "Miasto 44". Obraz, który do kin trafi 19 września i jest opowieścią rozgrywającą się w czasie Powstania Warszawskiego, doczekał się tym samym "pierwszej w historii polskiego kina kolekcji zapowiadającej produkcję filmową".

Powody, aby taką linię odzieży stworzyć już poznaliśmy. Film Jana Komasy faktycznie wzbudza zainteresowanie, rozmach produkcji intryguje, i ma być dużym wydarzeniem kulturalnym. Bez wątpienia, natomiast to Powstanie Warszawskie twórców do tworzenia inspiruje. Skąd pomysł, aby zapowiedzią filmu o takim wydarzeniu były chusty czy koszulki?
Robert Kupisz

Ponad dwa lata temu pokazałem moją kolekcję zatytułowaną „Heroes”, inspirowaną zdjęciami Powstańców w Muzeum Powstania Warszawskiego. Zdjęcia młodych Powstańców, które zobaczyłem podczas mojej wizyty zrobiły na mnie wielkie wrażenie, nosiłem je w sobie. Nigdy wcześniej nie widziałem tak pięknych, szlachetnych młodych twarzy, wpisanych w tragedię i okrucieństwo wojny. Było to dla mnie bardzo mocne przeżycie. Mniej więcej w tym samym czasie, na Festiwalu Filmowym w Gdyni spotkałem się z Jankiem Komasą, który dostał propozycję wyreżyserowania filmu o Powstaniu. Był to niesamowity zbieg okoliczności, że obaj rozpoczęliśmy pracę nad podobnym tematem. Wydaje mi się, że nikt nie zna i nie pozna odpowiedzi na pytanie o słuszności wybuchu Powstania Warszawskiego, natomiast odwaga i szlachetność tych młodych ludzi nigdy nie powinny być kwestionowane.

Robert Kupisz jest twórcą koszulek z Orłem Białym, które, jak znów czytamy w komunikacie prasowym "To stały obiekt pragnień wielu młodych Polaków". Jak sprzedadzą się te koszulki, które stworzone są z myślą o filmie "Miasto 44"?

I teraz cena. Chusty będzie można kupić za 99.99 złotych, koszulki zaś za 79,99 złotych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
MAMA:DU 0 0Ją okrzyknięto "babą od zboków", jej uczniów "zboczonymi". Psycholożka zdradza, co robi na WDŻ
0 0Czy istnieje męska depresja poporodowa? Terapeuta o tym, z czym przychodzą do niego polscy mężczyźni
0 0Chcesz być eko, ale nie wiesz, jak zacząć? Oto 15 BANALNYCH sposobów na zero waste
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje