Michał Szafrański znowu zaszokował internet. W ciągu trzech miesięcy bloger zarobił ponad 160 tys. zł

Bloger Michał Szafrański znowu zaszokował internet. W ciągu trzech miesięcy twórca bloga JakOszczedzacPieniadze.pl zarobił dzięki blogowaniu ponad 160 tys. zł.
Bloger Michał Szafrański znowu zaszokował internet. W ciągu trzech miesięcy twórca bloga JakOszczedzacPieniadze.pl zarobił dzięki blogowaniu ponad 160 tys. zł. Fot. Agata Grzybowska / Agencja Gazeta
Chcielibyście zarabiać ponad 160 tys. zł w trzy miesiące? Czas założyć bloga, zadbać o jego popularność i cieszyć się bajecznymi przychodami. Tak wygląda życie blogera Michała Szafrańskiego, który właśnie opublikował wyniki finansowe za drugi kwartał tego roku i znowu wprawił w zazdrość użytkowników sieci.

Znowu, bo Michała Szafrańskiego - twórcę popularnego bloga ekonomicznego JakOszczedzacPieniadze.pl poznaliśmy już od tej strony w czerwcu. Wówczas bloger zdradził, że zaledwie za jeden wpis opisujący pewną lokatę bankową, w którym umieścił link do programu afiliacyjnego zarobi około 70 tys. zł.

Dziś Szafrański publikuje raport za okres między kwietniem a czerwcem, w którym tych pieniędzy nawet nie mógł jeszcze rozliczyć. Wszystko co najlepsze wciąż więc przed nim, a tymczasem dowiadujemy się, że jego blog potrafił dać mu w ciągu tych trzech miesięcy grubo ponad 160 tys. zł przychodów.

"Większość zarobków w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca, to efekt komercyjnej współpracy z firmami – partnerami poszczególnych wpisów oraz cyklu Elementarz Inwestora" - tłumaczy twórca JakOszczedzacPieniadze.pl.

I nie wstydzi się przyznać, że krocie za wpisy na temat ich oferty płacą mu firmy takie, jak Pracuj.pl, Lenovo, czy TMS Brokers. Spore pieniądze Michał Szafrański zarobił też na prowadzeniu konferencji.

Co ciekawe, warto zauważyć, że ze znakomitych wyników finansowych popularnego blogera wyraźnie wynika, że w sieci kończy się era tradycyjnej reklamy internetowej opartej na bannerach umieszczanych na stronie. Szafrański zarobił tak w opisywanym kwartale "jedynie" nieco ponad 4 tys. zł. Co przy przychodach z innego wsparcia promocyjnego, które bloger oferuje stanowi znikomy wręcz ułamek.


Źródło: JakOszczedzacPieniadze.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...