Orange Sport odcina się od homofobicznych wypowiedzi swoich komentatorów

Orange Sport odcina się od homofobicznych wypowiedzi swoich komentatorów
Orange Sport odcina się od homofobicznych wypowiedzi swoich komentatorów Fot. screen Orange Sport
– Przepraszamy wszystkie osoby, które poczuły się dotknięte rozmową gości i prowadzących w programie "Bieg przez plotki" – napisał w oświadczeniu przesłanym do redakcji naTemat przedstawiciel Orange Sport, dyrektor produkcji kontentu Orange Polska. To odpowiedź na rozmowę w studiu Grzegorza Skrzecza i Andrzeja Suprona, którzy w niewybredny sposób wypowiadali się na temat mniejszości seksualnych.Władze stacji telewizyjnej odcinają się od kontrowersyjnych opinii komentatorów i jednocześnie przepraszają osoby, które mogły poczuć się urażone.

– Przy pełnym poszanowaniu dla różnorodności poglądów i opinii‎, jest taki poziom dyskusji, który nigdy nie powinien się pojawić w mediach. Jest nam przykro, że tak się stało. Wspólnie z prowadzącymi podejmiemy wszelkie działania, aby już więcej do takiej sytuacji nie doszło – napisali Kacper Sosnowski, redaktor naczelny Orange Sport i Piotr Michalski, dyrektor produkcji kontetu Orange Polska.

Całe zajście opisaliśmy wczoraj w tekście "Najlepiej na modzie zna się pedał...". W studiu dwójka byłych sportowców, komentatorzy stacji i dwoje prowadzących, rozmawiali o słynnym promotorze boksu Franku Maloney'u, który postanowił zmienić płeć. Dyskusja szybko stała się jednak swobodną wymianą poglądów na temat gejów. – Dla mnie to jest nieludzkie – stwierdził Skrzecz. I podał przykład: "gdyby Adam i Ewa byli zboczeńcami, to nie byłoby świata".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ