Palikot znowu szokuje. Sugeruje, że Kaczyński chce doprowadzić do zamachu na Komorowskiego

Janusz Palikot oskarża Jarosława Kaczyńskiego o próbę doprowadzenia do zamachu na Bronisława Komorowskiego.
Janusz Palikot oskarża Jarosława Kaczyńskiego o próbę doprowadzenia do zamachu na Bronisława Komorowskiego. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Janusz Palikot, którego partia została już właściwie pochowana, próbuje wrócić do gry. Niestety w swoim stylu. W środowy wieczór zasugerował na Twitterze, że Jarosław Kaczyński chce doprowadzić do zamachu na życie Bronisława Komorowskiego.


Janusz Palikot wielokrotnie szokował, przekraczając granicę dobrego smaku i zdrowego rozsądku. Wielokrotnie też obiecywał, że się zmieni. Jak płonne to były obietnice Palikot pokazał w środowy wieczór.

Napisał na Twitterze, że dzisiejsze zachowanie Jarosława Kaczyńskiego to próba doprowadzenia do zamachu na Bronisława Komorowskiego. Według Palikota miałoby do niego dojść do przyszłorocznych wyborach.
Takimi zachowaniami lider Twojego Ruchu odbiera sobie absolutnie wszystkie szanse na traktowanie go jako poważnego polityka. Być może ten statek już dawno odpłynął, ale Palikot jeszcze dmucha mu w żagle. I nie pomoże już zakładanie oprawek czy zmiana fryzury.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...