Święta, Lech Kaczyński, życzenia “drogi demokracji”. Andrzej Duda w prezydenckim spocie PiS

Andrzej Duda z PiS to główny rywal Bronisława Komorowskiego w walce o prezydenturę
Andrzej Duda z PiS to główny rywal Bronisława Komorowskiego w walce o prezydenturę Fot. https://www.youtube.com/watch?v=i0OqAArWJPY#t=15
Prawo i Sprawiedliwość wypuściło pierwszy spot z udziałem kandydata partii na prezydenta Andrzeja Dudy. "Usiądźmy do stołu. Musi być przy nim miejsce dla każdego” – mówi w nim polityk. Pojawia się też odniesienie do zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.


PiS nie marnuje czasu i przedświąteczny okres wykorzystuje do prowadzenia prezydenckiej kampanii wyborczej. W spocie, który jako pierwsza opublikowała 300polityka, a który od piątku będzie emitowany w stacjach telewizyjnych, Andrzej Duda składa Polakom świąteczne życzenia i wzywa, by przy okazji Bożego Narodzenia "usiąść wspólnie do stołu". Spot kojarzy się z rodzinną, świąteczną atmosferą. Widać siedzącą za wigilijnym stołem rodzinę, która dzieli się opłatkiem.

"Ostatnie lata to był dla wielu trudny czas. Chciałbym, tak jak mówił świętej pamięci prezydent Lech Kaczyński, aby nasz kraj szedł drogą demokracji, aby polskie państwo chroniło słabszych, ab zwyciężała uczciwość, a nie cynizm i draństwo" – stwierdza polityk.

"Życzę Państwu spokojnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia. Niech ten nowy rok przyniesie Polsce dobrą zmianę" – dodaje.
Choć oficjalnie kampania przed wyborami prezydenckimi rozpocznie się na przełomie stycznia i lutego, kandydat PiS już teraz musi pracować nad rozpoznawalnością. Jak pisaliśmy w naTemat, ma szanse, by powalczyć z Bronisławem Komorowskim co najmniej w pierwszej turze. Największym problemem może okazać się właśnie fakt, że dla wielu Polaków jest nieznaną postacią.Źródło: 300polityka
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...