Jarosław Kuźniar w jaskini lwa. Jeden z największych wrogów Wykopu zgodził się na AMA

AMA - Jarosław Kuźniar
AMA - Jarosław Kuźniar Fot. Wykop.pl
Tym razem zupełnie niespodziewanie na ostrzał niewygodnych pytań ze strony wykopowiczów zdecydował się Jarosław Kuźniar. Dziś przez kilka godzin na Wykopie próbował poprawić swój mocno nadwerężony w tym serwisie wizerunek. Walkę przetrwał, ale niestety nie była ona tak spektakularna, jak mogła.Jarosław Kuźniar podjął bardzo odważną decyzję decydując się na AMA na Wykopie. Delikatnie mówiąc, nie jest on lubiany na tym portalu. To właśnie jego użytkownicy trollowali go na Twitterze podczas wieczorów wyborczych i wysyłali tysiące maili, aby odszedł z pracy.

Dziennikarz wyszedł naprzeciw swoim wrogom i walkę przetrwał, ale zdecydowanie nie wygrał.
Tymczasem to mogło być najlepsze AMA w historii Wykopu, gdyby tylko internauci wiedzieli o nim trochę wcześniej. Środa i godzina 10 rano bez zapowiedzi to słaby pomysł na takie wydarzenie. Zresztą Jarosław Kuźniar mógł też stworzyć własne zweryfikowane konto, a nie promować stronę veedo.pl. Zwykle AMA zapowiada się z wyprzedzeniem, dzięki czemu Wykopowicze przygotowują się, wymyślają pytania, mogą porozmawiać o tym na mikroblogu i przede wszystkim... trwa ono dłużej. W odróżnieniu od uczestników poprzednich edycji AMA, odpowiedzi Jarosława Kuźniara niestety były zbyt krótkie i zdawkowe. Jakość pytań też pozostawiała wiele do życzenia.

Dowiedzieliśmy się między innymi, że Jarosław Kuźniar na co dzień spotyka się z nieprzyjemnymi sytuacjami na ulicy.
Jarosław Kuźniar

Na placu Trzech Krzyży w Warszawie. Wyszedłem ze sklepu z zabawkami dla dzieci, minąłem dobrze ubranego mężczyznę, dobrze mu patrzyło z oczu. Splunął, gdy mnie mijał.

Dziennikarz TVN24 może za rozmowny nie był, ale całkiem sprawnie omijał zastawione na niego pułapki. Na przykład odpowiadając na pytanie, jaki ma czas na setkę, zażartował ze swojego słynnego upadku podczas biegu pisząc, że "upada przed metą".
Dziennikarz nie dał się też sprowokować pytaniem, czy ma rozum i godność człowieka. – Godność tak, z rozumem różnie bywa - jak u każdego. Nie odpowiedział jednak na pytanie-pułapkę, czy był na otwarciu.


Jako że rzecz działa się na Wykopie, nie mogło obyć się też bez kultowej firmy Solgaz, z którą Kuźniar zapoznał dopiero dzisiaj, ale pozdrowił dolnośląskich gigantów. Odniósł się także do wpisów na Twitterze, w rodzaju "twoja matka się za ciebie wstydzi", które wykopowicze umieszczali na żywo podczas wieczoru wyborczego. – Uśmiecham się. Skoro decydujemy się na live to musimy pamiętać, że life is brutal.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Węgrzy w Budapeszcie pokazali, co robić, by pokonać Orbana. Lekcja dla rywali PiS
0 0Trump ich zdradził, znaleźli nowego sojusznika. Oto skutki pierwszych dni tureckiej inwazji w Syrii
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Miały być darmowe podręczniki, a nie ma ich wcale. Tak się zmusza rodziców do płacenia

NIE TYLKO POLITYKA

Sephora 0 0Udział w tym projekcie dużo nam dał". Współzałożycieli TOBO + MALA o programie dla kobiet
Rankomat 0 0Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?
OPINIA 0 0Koalicja wpadła w identyczną pułapkę, z jaką przez lata walczył PiS
FELIETON 0 0A może czas po prostu przestać płakać i w końcu zrozumieć, że właśnie taka jest Polska: PiS-owska