Najnowsza promocja kredytu samochodowego Niska Rata od Toyota Bank

Bogdan Grzybowski, dyrektor ds. sprzedaży w Toyota Bank Polska, • materiały prasowe
Kredyt Niska Rata od Toyota Bank to nowatorska forma finansowania aut, skierowana do klientów indywidualnych. Produkt cieszy się coraz większym zainteresowaniem – obecnie co trzeci kredyt samochodowy, udzielany przez bank, stanowi właśnie Niska Rata. Ponadto, Toyota Bank wprowadził właśnie atrakcyjną promocję, dzięki której oprocentowanie kredytu wynosi zaledwie 2,9 proc. i charakteryzuje się brakiem jakichkolwiek dodatkowych kosztów i prowizji, a pierwsza wpłata została obniżona aż o 40 proc. Preferencyjne warunki dotyczą modeli Aygo, Yaris oraz Auris. Z promocji można skorzystać do końca marca 2015 roku.


Polacy, idąc w ślady użytkowników aut z Europy Zachodniej, nie chcą już kupować samochodów na długie lata. Dlatego też szukają takich produktów, które pozwolą im na systematyczną wymianę pojazdu co 3-4 lata. Dzięki temu mogą jeździć cały czas nowym samochodem na gwarancji, płacąc miesięczne raty o 40% niższe w porównaniu do klasycznych form finansowania.


Kredyt Niska Rata, oferowany przez Toyota Bank, w wygodny sposób umożliwia klientowi skrócony cykl wymiany auta. Ta atrakcyjna alternatywa dla zakupu gotówkowego czy klasycznego kredytu, cieszy się coraz większym uznaniem Polaków. Obecnie sprzedaż tego kredytu stanowi już ponad 30% wszystkich udzielanych kredytów samochodowych przez bank.


W ramach najnowszej promocji kredytu Niska Rata, Toyota Bank zmniejszył oprocentowanie z 5,99 proc., do jedynie 2,9 proc., a pierwsza wpłata została obniżona o 40 proc. Do tego, bank nie nalicza żadnych dodatkowych czy też ukrytych kosztów, a prowizja wynosi 0 złotych. Dzięki preferencyjnym warunkom, klienci mogą liczyć na nawet 50 proc. niższe koszty miesięczne w porównaniu do oferty standardowej. Oferta jest ograniczona do 3 modeli Toyoty: miejskich Aygo i Yaris oraz kompaktowego modelu Auris. Promocja potrwa do końca marca 2015 roku.
Bogdan Grzybowski, dyrektor ds. sprzedaży w Toyota Bank Polska

- Kiedyś samochód był postrzegany jako dobro luksusowe. Dziś natomiast, coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na to, ile ten samochód będzie ich miesięcznie kosztował. Zestawia te koszty z tymi, które musiałby wydać na samochód, gdyby kupił go za gotówkę. Natomiast Niska Rata to produkt kosztowo niezwykle efektywny, gdyż raty kredytu są około 40 proc. niższe w stosunku do kredytów standardowych. Jestem przekonany, że większości osób łatwiej jest zaplanować wydatek np. 500 złotych, jaki miesięcznie należy przeznaczyć na spłatę kredytu, niż zaoszczędzić 60 tysięcy złotych na zakup wymarzonego auta. Dodatkowo, obecna promocja pozwala na jeszcze większe obniżenie kosztów całkowitych i charakteryzuje się wysoką elastycznością.

Ponadto, Toyota Bank udostępnił na swojej stronie internetowej specjalny kalkulator kredytu Niska Rata. Dzięki temu, każda osoba może wykonać symulację kosztów finansowania i obliczyć miesięczną ratę za poszczególny model auta dostępny w kredycie. Internetowe narzędzie pozwala także na zlokalizowanie najbliższego salonu Toyota, w którym można skorzystać z Niskiej Raty.


Z tytułu promocji kredytu Niska Rata, całkowita miesięczna rata za dany model kształtuje się następująco: Aygo: od 409 zł/msc., Yaris:
od 568 zł/msc., Auris: od 791 zł/msc., Auris TS: od 834 zł/msc.

Przykładowo: klient korzystający z kredytu Niska Rata na nowy samochód o wartości 51 102 złotych, powinien dokonać wpłaty własnej w wysokości
15 331 złotych. Jeśli okres kredytowania trwać będzie 36 miesięcy, to z racji tego, iż oprocentowanie nominalne w skali rocznej to jedynie 2,99%, a bank nie pobiera jakiejkolwiek dodatkowej prowizji, całkowita rata miesięczna kształtować się będzie na poziomie 789 złotych.

Ostatnia rata balonowa, w wysokości 10 220 zł, może zostać ponownie rozłożona na dogodne raty końcowe. Jeśli jednak klient zdecyduje się oddać dotychczasowy samochód do dealera Toyoty, to wartość jego odkupu pokryje wówczas wartość ostatniej raty balonowej i zapewni środki na pierwszą wpłatę na kolejny, nowy samochód. W omawianym przypadku, całkowita kwota kredytu wynosić będzie 35 771 złotych, całkowity koszt kredytu to 4 191,96 złotych, a całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę będzie na poziome 39 962,96 złotych (w tym szacunkowy koszt ubezpieczenia komunikacyjnego AC 2114,83 złotych). Więcej szczegółów na stronie: www.toyotabank.pl/niska-rata-promocja.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi