Gosiewska przesłała europosłom zdjęcie Tuska z Putinem. "Do świństw PiS-u nie mogę się przyzwyczaić"

Beata Gosiewska wysłała europosłom zdjęcia przedstawiające Donalda Tuska i Władimira Putina
Beata Gosiewska wysłała europosłom zdjęcia przedstawiające Donalda Tuska i Władimira Putina Fot. Róża Thun / Twitter.com
Europosłanka Beata Gosiewska (PiS) rozesłała innym deputowanym zdjęcia przedstawiające Donalda Tuska i Władimira Putina. Wykonane po katastrofie smoleńskiej fotografie mają „ilustrować całą prawdę o tragedii w Smoleńsku”. – Do świństw PiS-u nie mogę się przyzwyczaić – napisała na Twitterze oburzona europosłanka Róża Thun (PO).


Mail wysłany do europosłów przez Beatę Gosiewską był związany z obchodami piątej rocznicy katastrofy smoleńskiej, jakie PiS zorganizowało w Parlamencie Europejskim.

Delegacja partii Jarosława Kaczyńskiego przygotowała m.in. wystawę fotograficzną „Smoleńsk. 10.04.2010. We Remember”. W Parlamencie Europejskim odbyła się także poświęcona katastrofie debata.
Rozesłana przez Gosiewską wiadomość była zaproszeniem na dyskusję, podczas której mówiono o tym, „co wiemy o katastrofie smoleńskiej”. Znalezione w internecie zdjęcia miały unaocznić europosłom „całą prawdę o tragedii w Smoleńsku".

– Zdjęcie to wysłałam, ponieważ moi brytyjscy koledzy byli nim zszokowani. Nie chcieli wierzyć, że obecny szef Rady Europejskiej Donald Tusk w ten sposób zachował się na miejscu katastrofy w Smoleńsku – powiedziała Gosiewska „Rzeczpospolitej”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki