Jezus kazał głosować na Grzegorza Brauna. "On spowoduje uhonorowanie mnie na króla Polski, ocalejecie wy i świat"

Jezus Chrystus nakazał głosować w wyborach prezydenckich na Grzegorza Brauna. Tak przynajmniej przekonują plakaty rozlepiane przez sympatyków tego kandydata.
Jezus Chrystus nakazał głosować w wyborach prezydenckich na Grzegorza Brauna. Tak przynajmniej przekonują plakaty rozlepiane przez sympatyków tego kandydata. Fot. Facebook.com/akurasinski
Wygląda na to, że nieoczekiwane wsparcie z samego nieba na ostatniej prostej przed wyborami prezydenckimi właśnie otrzymał skrajnie prawicowy kandydat Grzegorz Braun. Tak przynajmniej przekonują plakaty rozlepiane przez sympatyków tego znanego z produkcji telenoweli "Warto kochać" reżysera, z których dowiadujemy się o rzekomym wyborczym przesłaniu Jezusa Chrystusa do Polaków.


"Głosujcie na Grzegorza Brauna, gdyż on jest wybrany przez samego Boga Ojca i to spowoduje uhonorowanie mnie na króla Polski, a ocalejecie wy i świat" - tak sympatycy rywalizującego o przejęcie prezydentury od Bronisława Komorowskiego reżysera Grzegorza Brauna cytują przesłanie, które miał im przekazać sam Jezus Chrystus. Plakaty zawierają dodatkowo ostrzeżenie przed konsekwencjami wyboru na nowego prezydenta innej osoby.

Jezus miał zagrozić Polakom, iż odrzucenie kandydatury "katolickiego prezydenta Polski" Grzegorza Brauna będzie wiązało się z wybuchem wojny, która doprowadzi do upadku nie tylko Polskę, ale i inne państwa świata. Rzekome wyborcze przesłanie mesjasza chrześcijan sankcjonowane jest groźbą "największej ostatniej wojny światowej".

Ciężko będzie przebić poparcie Jezusa.

Posted by Art Kurasiński on 30 kwietnia 2015
Choć co do prawdziwego autorstwa tych przypisywanych Jezusowi Chrystusowi słów można mieć spore wątpliwości, w weekend specyficzny plakat wyborczy Grzegorza Brauna przykuł uwagę wielu Polaków. Wszystko za sprawą opublikowania przedstawiającego go zdjęcia przez popularnego blogera i innowatora Artura Kurasińskiego, który na swoim Facebooku nierzadko dzieli się podobnymi absurdalnymi znaleziskami, których nie brakuje w polskiej rzeczywistości.

Pytanie tylko, czy urodzony w Izraelu Jezus Chrystus naprawdę mógłby namawiać do głosowania na polityka, który ma poglądy co najmniej "judeosceptyczne". – Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym, którego zręby stawiane są w Europie Środkowej – mówił Grzegorz Braun o współczesnej Polsce w jednym z ostatnich wywiadów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
HYDEPARK 0 0W Warszawie jestem czarna, w Kongo... biała. Ale ja myślę po polsku dosłownie i w przenośni
RECENZJA 0 0Netflix niech się schowa. 5 powodów, dlaczego "Zakochani po uszy" TVN7 są aż takim hitem
WYWIAD 0 0Mierzy 122 cm i znacie ją z "Mam talent". Opowiada, dlaczego w "Na Wspólnej" nie ma niskorosłych
0 0Meghan i Harry szczerzy do bólu. Wywiad poruszył Anglię, ale nie wszystkim się spodobał

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać

TRAGEDIA W WARSZAWIE

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!