"Fakt": Magdalena Ogórek dostała propozycję występu w "Tańcu z Gwiazdami". Nie wiadomo, czy się zgodziła

Magdalena Ogórek dostała propozycję występu w "Tańcu z Gwiazdami" - donosi "Fakt".
Magdalena Ogórek dostała propozycję występu w "Tańcu z Gwiazdami" - donosi "Fakt". Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Kampania prezydencka zbudowała rozpoznawalność Magdaleny Ogórek. Kandydatka SLD wyborów nie wygrała, ale na pewno ma spoty potencjał medialny. Jak donosi "Fakt" chcą go wykorzystać producenci "Tańca z Gwiazdami", którzy zaoferowali Ogórek udział w nowej edycji programu.


Magdalena Ogórek nie podbiła sceny politycznej, może chociaż podbije scenę taneczną. Była kandydatka na prezydenta dostała propozycję startu w "Tańcu z Gwiazdami" – donosi "Fakt". Na razie nie wiadomo jeszcze, czy Ogórek przyjęła propozycję.

Udział w popularnym tanecznym show byłby dla niej na pewno sporym zastrzykiem gotówki. Największe gwiazdy - a w tej kategorii należy postrzegać Ogórek biorąc pod uwagę jej rozpoznawalność - za udział w jednym odcinku dostają niebagatelną kwotę nawet 10 tys. zł!" Czytaj więcej

Źródło: "Fakt"
Tabloid przypomina, że politycy już kilkakrotnie stawali do rywalizacji na parkiecie. W poprzednich edycjach wystąpili m.in. były poseł LPR Krzysztof Bosak, była minister pracy Anna Kalata czy córki polityków: Wiktoria Wałęsa i Katarzyna Tusk.

Gdyby Magdalena Ogórek przyjęła propozycję, nie byłby to jej pierwszy związek z showbiznesem. Krótko po ogłoszeniu jej startu w wyborach przypomniano kandydatce SLD start w wyborach Miss Śląska, epizodyczne role w serialach "Lokatorzy" i "Na dobre i na złe", a także występowanie jako modelka w poradniku dla kobiet.

Kampania Magdaleny Ogórek to jeden wielki niewypał. SLD w dużej mierze obwinia za to agencję DSK, która przygotowała koncepcję kampanii i miała realizować większość jej działań. Według naszych źródeł wybór tej konkretnej agencji był jednym z warunków kandydatki. Okazuje się, że Ogórek jest przyjaciółką siostry właściciela agencji DSK.


Źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".