Beata Szydło bierze się za... remont. W Pcimiu kandydatka odnawia zniszczoną szkołę pod hasłem „Damy radę”

Start kampanii Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem: "Damy radę". Beata Szydło remontuje zniszczoną szkołę w Pcimiu.
Start kampanii Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem: "Damy radę". Beata Szydło remontuje zniszczoną szkołę w Pcimiu. Fot. Twitter.com/One Rax Expand
– Ja mówię, żeby przestać jęczeć i wziąć się za bary z rzeczywistością – mówiła Beata Szydło podczas wizyty w Pcimiu. Sztab PiS chwali się w mediach społecznościowych, że ich kandydatka – jak wypada na kobietę pracującą – żadnej pracy się nie boi. Zaś sama wiceszefowa – aby to udowodnić – postanawia wyremontować szkołę.

Zbyt często mówią, że się „nie da”
Prawo i Sprawiedliwość przekonuje, że od polskich polityków zbyt często słyszymy argument, że czegoś „nie da się zrobić” i rozpoczyna kolejny etap swojej kampanii pod hasłem „Damy radę”. Placówka, którą odwiedzili została zniszczona przez nawałnicę. – Postanowiliśmy razem z rodzicami, mieszkańcami przyjść i przygotować szkołę na rozpoczęcie roku – mówiła na konferencji.
Beata Szydło zachęcała do tego, aby częściej gromadzić się i robić coś na rzeczy małych wspólnot – być „cichym bohaterem” codziennych zwykłych spraw”. Punktowała też Platformę, że nie zabiega o to, aby owe problemy rozwiązywać. – To często drobne, ludzkie sprawy, ale pozostają bez wsparcia ze strony obecnie rządzących – komentowała.

Nowe hasło kampanii i komentarze internautów
– Bardzo często słyszymy od polityków: „nie da się”. Czas najwyższy zacząć naprawę. My mówimy: „damy radę” – przekonywała Szydło. Politycy Prawa i Sprawiedliwości stawili się na miejscu wyposażeni w odpowiedni sprzęt, w specjalnych koszulkach prezentujących najnowsze hasło. Hashtag #DamyRade promowany jest przez sztabowców i działaczy na Facebooku i Twitterze.
W mediach społecznościowych pojawiły się także pierwsze komentarze oceniające całą akcję. Jedni chwalą PiS za pomysłowość, dobre hasło i inicjatywę, z której zostanie "konkretny efekt". Nie brakuje jednak również ocen bardziej „z przymrużeniem oka”. „Ja też chce odremontować mieszkanie” – piszą na Twitterze.

Źródło: 300polityka.pl
Trwa ładowanie komentarzy...