W czasie ciąży ostro trenowała – tak wygląda jej ciało dwa dni po porodzie!

Fitness guru pokazała swoje zdjęcia dwa dni po porodzie. Media zestawiły je ze zdjęciami, które prezentowała wcześniej.
Fitness guru pokazała swoje zdjęcia dwa dni po porodzie. Media zestawiły je ze zdjęciami, które prezentowała wcześniej. Fot. 24x7 News || GLOBAL TURN YouTube.com
Fitness guru Sophie Guidolin relacjonowała w internecie całą swoją ciążę. Nie zaprzestała w jej trakcie ćwiczeń, przez co przez wielu była krytykowana. Urodziła zdrowe bliźniaczki, a dwa dni po tym pokazała, jak wygląda jej ciało.


Kontrowersyjne ćwiczenia w ciąży?
Przez okres ciąży Guidolin była bardzo aktywna. W sieci prezentowała zdjęcia i filmiki ze swoich treningów. Wypowiadała się na ten temat w zagranicznych mediach, które pisały: „Jest w 26 tygodniu ciąży, wciąż ciężko trenuje, a lekarze mówią, że jest to w porządku”. Ostatni raz modelka i trenerka ćwiczyła w 34 tygodniu ciąży.
Nie wszyscy jednak oceniali tryb życia trenerki, jako zdrowy dla niej i dla dzieci. Pojawiła się również krytyka pod jej adresem. Świadkami podobnych głosów byliśmy kiedy inne aktywne kobiety prezentowały w mediach swoje wyczyny sportowe w czasie ciąży. Między innymi amerykanka Crystal Green, o której pisaliśmy w naTemat, mówiła – Nie zamierzam biec w maratonie, ale lekarz namawia mnie, bym nie przestawała ćwiczyć.
To jest moja rzeczywistość
Sophie Guidolin napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie – Wiele kobiet w ciąży, które śledziłam, wrzucały zdjęcia dwa tygodnie po porodzie bez żadnego brzuszka, jednak to jest moja rzeczywistość. – dodała: „Mój brzuch jest jak miękka galareta i jest wrażliwy na dotyk. (…) Podróż każdej kobiety jest inna, ale nie czyni to jednej lepszej, a innej gorszej. To jest po prostu moja droga, którą się dzielę.”
Inspiracja dla kobiet w ciąży
Na Instagramie Guidolin obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników, na Facebooku ponad 300. 26-latka jest mamą łącznie czwórki dzieci, bliźniaczek Aria i Evie oraz dwóch chłopców. Jej intensywny sportowy tryb życia podczas ciąży wzbudzał duże kontrowersje. Mimo niektórych krytycznych głosów, dziewczynki urodziły się zdrowe i pełne sił. Dzięki swojej popularności ich mama może stać się znakomitą inspiracją dla kobiet, które chcą po ciąży wrócić do formy.

Napisz do autorki: katarzyna.milkowska@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...