Trolling level: master. To Karachan stoi za filmikiem “Mój sąsiad imigrant”

Kolejna akcja karachanu
Kolejna akcja karachanu Zrzut ekranu z kanału na YouTube Szkoła Podstawowa nr. 3 im. Jana Pawła II
Przyjazna piosenka, piękne rysunki dzieciaków, które wzięły udział w konkursie pt. “Mój sąsiad imigrant” to filmik, który właśnie rozchodzi się w sieci. Możemy na nim zobaczyć “szczęśliwą” rodzinę ze swoim imigrantem, kiedy razem miło spędzają wolny czas. Wideo jest jednak trollingiem.

Karachan tym razem postanowił strollować w nieco inny sposób niż nas do tego przyzwyczaił. Stworzył osobny kanał na YouTube o nazwie Szkoła Podstawowa nr. 3 im. Jana Pawła II i opublikował na nim film, który na pierwszy rzut oka wydaje się być pracami konkursowymi uczniów szkoły podstawowej.
Temat przewodni? “Mój sąsiad imigrant”. Jest przyjazny podkład muzyczny “Czarny Alibaba” oraz Majka Jeżowska “Kolorowe dzieci”. Rysunki zostały głównie wykonane w programie Paint, wydają się być przyjazne, ale gdy przyjrzymy się im głębiej możemy dostrzec chociażby odchody na meczecie, swastyki, czy męskie genitalia, a nawet papieża.
Kilka miesięcy temu stworzyli również filmik, który niby prezentuje prace dzieci na konkurs pt.”Polska policja w moich oczach”.
Karachan to zorganizowana grupa osób, które, by komunikować się używają sieci TOR. Największą przyjemność sprawia im nienawiść i wywołanie poruszenia wśród komentatorów. To oni byli odpowiedzialni za falę hejtu, która spłynęła na zmarłą blogerkę Maddinkę, Dominika, który popełnił samobójstwo, czy Filipa Chajzera.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...