Nie pozwolili mu otworzyć restauracji, więc lumpeksem zemścił się na mieszkańcach bogatej dzielnicy

Zapowiedź otwarcia lumpeksu jest zemstą niedoszłego restauratora, który zemścił się w ten sposób na sąsiadach
Zapowiedź otwarcia lumpeksu jest zemstą niedoszłego restauratora, który zemścił się w ten sposób na sąsiadach Fot. WarsawSun.pl / Facebook.com
Zmagania przedsiębiorców ze wspólnotami mieszkaniowymi przyjmują czasami zaskakujący obrót. Dowodzi tego historia niedoszłego restauratora, który na złość sąsiadom z luksusowego warszawskiego apartamentowca zapowiedział... otwarcie w nim lumpeksu.

Historia mieszczącego się w Rezydencji Foksal lokalu, który początkowo miał być luksusową restauracją, zdobyła w ostatnich dniach niemały rozgłos. Oto bowiem witryny okazałego apartamentowca zostały oszpecone krzykliwą reklamą.

"Do dyspozycji mieszkańców oddane zostało centrum spa, specjalna piwnica do przechowywania wina. Lokatorzy mogą korzysta...

Posted by WarsawSun.pl on 3 października 2015
Na różowym tle zapowiedziano otwarcie lumpeksu (to nastąpi "wkrutce") mającego w ofercie m.in. „dezynsekcję ubrań i kocy”, „skup odzieży” i „perfumy na litry”. Wyjaśnienie zaskakującego widoku szybko rozchodzi się po portalach społecznościowych oraz mediach, sprawę opisało m.in. radio TOK FM.

Zapowiedź rychłego otwarcia lumpeksu jest wynikiem konfliktu ze wspólnotą mieszkaniową, w jaki popadł właściciel lokalu. Właściciel starał się stworzyć w nim restaurację, a później lokal gastronomiczny z przekąskami na zimno. Jego starania zostały jednak zablokowane przez sąsiadów, którzy obawiali się, że lokal gastronomiczny obniży prestiż apartamentowca.

Lumpeks, który najprawdopodobniej nigdy nie zostanie faktycznie otwarty, jest złośliwym żartem i zemstą rozzłoszczonego przedsiębiorcy. Witryny oklejono w nocy z piątku na sobotę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...