72 złote za obiad na lotnisku. Kayah nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła rachunek

72 złote za obiad na lotnisku. Kayah nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła rachunek
72 złote za obiad na lotnisku. Kayah nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła rachunek Fot. Kayah / Facebook
Kayah, znana wokalistka ma z pewnością więcej pieniędzy, niż przeciętny Kowalski. Mimo to, gdy zobaczyła rachunek za obiad na lotnisku Chopina w Warszawie była w szoku. I nie ma co się dziwić, bo 72 złote za kieliszek wina, łyżkę ziemniaków i buraków to dużo, niezależnie od zawartości kieszeni.


Kayah poinformowała o sprawie na swoim profilu na Facebooku. Ceny na lotnisku w Warszawie nie są tajemnicą i do niskich nigdy nie należały. Mimo to, fani artystki i rozpoczęli dyskusję o cenach. Post, w zaledwie kilka godzin zdobył ponad 1200 polubień.

Lyzka ziemniaczkow i buraczkow plus malutka buteleczka wina na lotnisku. 72 zlote!!!!!!!!!!!!!

Posted by Kayah on Wednesday, 7 October 2015
– Kiedyś wypiłam tam najdroższy sok pomarańczowy świata .Do tego dostałam czerstwego pączka w cenie WZ- ki. Czyli nic się nie zmieniło. Nie czują oddechu konkurencji na plecach. Łupią w myśl zasady masz za co latać... płać w pakiecie za wszystko... – pisze internautka - Anna.

Facebookowicz Mirek wspomina z kolei swoje wydatki na lotnisku w Gdańsku. – Podczas czekania na bardzo opóźniony lot, zapłaciłem za hamburgera bagatela 42 zł!!! Najdroższy chyba na świecie kawałek bułki z kotletem. Płaciłem oczywiście voucherami, które linia lotnicza łaskawie przydzieliła pasażerom. W innym przypadku wolałbym pogłodować trochę. A mówią, że Londyn, w którym mieszkam jest drogim miastem..... – czytamy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...