Wojewódzki kaja się za poparcie Kukiza w kampanii prezydenckiej. "Liczyłem na kogoś z jaśniejszym stanem umysłu"

Kuba Wojewódzki przeprosił za to, że poparł Pawła Kukiza w wyborach prezydenckich.
Kuba Wojewódzki przeprosił za to, że poparł Pawła Kukiza w wyborach prezydenckich. Fot. Zrzut ekranu z TVN
Przed pierwszą turą wyborów prezydenckich Kuba Wojewódzki poparł Pawła Kukiza. Dzisiaj wyraźnie tego żałuje. Ale jest zawiedziony nie tylko postawą Kukiza, krytykuje właściwie wszystkie partie. Jego zdaniem PiS nie zasługuje na władzę, a PO nie zasługuje na zaufanie.

Zmęczenie Platformą było czuć już podczas kampanii prezydenckiej. Dlatego Kuba Wojewódzki oficjalnie poparł w swoim programie Pawła Kukiza. Co prawda już przed drugą turą namawiał do głosowania na Bronisława Komorowskiego, ale to było raczej opowiedzenie się przeciw Andrzejowi Dudzie, niż za kandydatem PO. Dlatego dzisiaj znowu showman deklaruje, że PO "nie zasługuje na zaufanie.

Ale krytycznie ocenia też Kukiza, wyraźnie żałując swojej deklaracji sprzed pół roku. – Paweł Kukiz nie zasługuje już nawet na uwagę. Popierając go niedawno, nie liczyłem na kreację męża stanu. Ale liczyłem na kogoś z jaśniejszym stanem umysłu – pisze Wojewódzki. Od przeprosin za Kukiza zaczął także swój ostatni program.

Poza uderzaniem w poszczególne partie, prowadzący talk show w TVN z rozgoryczeniem pisze o polskiej klasie politycznej w ogóle. – W Polsce rządzenie zaczyna polegać wyłącznie na opowiadaniu, że inni nie potrafią rządzić. Podobno w polityce tak jak w szoł biznesie głupota nie stanowi przeszkody. Szczególnie głupota elektoratu – ocenia. Dlatego apeluje, by dobrze przemyśleć wybór. I nie głosować na PiS.

KRÓTKI TEKST O NABIERANIU.Nadchodzą kolejne wybory. Ale nuda. Tabun politycznych domokrążców znowu zanieczyści nas...

Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on 20 październik 2015
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.