W wyborczy weekend miliony Polaków będą miały problem z... wypłaceniem pieniędzy i płatnością kartą

W wyborczy weekend miliony Polaków będą miały problemy ze swoimi bankami.
W wyborczy weekend miliony Polaków będą miały problemy ze swoimi bankami. Fot. Jakub Ociepa / Agencja Gazeta
Zbliżający się weekend będzie gorący nie tylko ze względu na wybory parlamentarne. Sporo nerwów mogą stracić też klienci wielu funkcjonujących w Polsce banków, które w sobotę i niedzielę będą miały problemy z bankowością internetową, oraz obsługą kart płatniczych.


Powodem takiej sytuacji nie będą jednak wybory, a... zmiana czasu, która przypada na noc z soboty na niedzielę. W jednych bankach okazuje się to powodować problemy techniczne, inne ten moment zamierzają wykorzystać na konieczne od czasu do czasu poważniejsze modernizacje systemu.

Radzimy zaopatrzyć się w niezbędną na weekend gotówkę wcześniej, bo problemy z bankami między 24 a 25 października mogą być naprawdę powszechne. Dotkną klientów Alior Banku, BZ WBK, Deutsche Banku, ING Banku Śląskiego, T-Mobile Usług Bankowych, a także posiadaczy kont w mBanku, dla których będzie to kolejny trudny weekend. Wszystkie te instytucje obsługują finanse wielu milionów Polaków.

By uniknąć niemiłego zaskoczenia przy bankomacie lub sklepowej kasie warto już teraz zajrzeć na stronę swojego banku, gdzie na pewno znajdziecie dokładne informacje o zakresie problemów z bankowością, które pojawią się w najbliższych dniach.

Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl

Źródło: Bankier.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

KRAJOBRAZ PO WYBORACH

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE