Szydło na nowym Bondzie, Duda z Kaczyńskim meblują jej rząd. "Fakt": Było kolejne nocne spotkanie

"Fakt": Doszło do kolejnego nocnego spotkania Duda-Kaczyński.
"Fakt": Doszło do kolejnego nocnego spotkania Duda-Kaczyński. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Od zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na prezydenta doszło do co najmniej dwóch jego spotkań z prezesem PiS. Teraz "Fakt" informuje o trzecim, do którego doszło w kompleksie rządowych budynków niedaleko Belwederu. Prezydent miał rozmawiać z Jarosławem Kaczyńskim o składzie rządu Beaty Szydło.


Beata Szydło na premierze najnowszego Bonda, a Jarosław Kaczyński u Andrzeja Dudy, ustala kształt przyszłego rządu. Taki rozkład obowiązków wyłania się z najnowszych informacji "Faktu". Tabloid donosi, że w czwartkowy wieczór Jarosław Kaczyński przyjechał do należącego do Kancelarii Prezydenta budynku, który sąsiaduje z Hotelem Belvedre Klonowa, gdzie mieszka Andrzej Duda.

Tabloid tłumaczy, że z jednego do drugiego budynku można przejść chodnikiem ukrytym za murem, więc nikt z zewnątrz nie zauważyłby prezydenta przemykającego się na nocną schadzkę z prezesem. A według informatorów dziennika to właśnie spotkanie z prezydentem, a nie z Maciejem Łopińskim było rzeczywistym powodem wizyty Jarosława Kaczyńskiego przy Klonowej.

Spotkanie trwało około pięciu godzin i dotyczyło składu przyszłego rządu. Poprzednie spotkanie miało miejsce w Pałacu Prezydenckim. Z kolei pod koniec września prezydent przyjechał do Jarosława Kaczyńskiego. Jak późnej tłumaczono nie był w domu prezesa, tylko w Instytucie Lecha Kaczyńskiego, który zajmuje sąsiedni budynek.


Źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...