Ślub w oczach gości? Tak wzruszającej relacji dawno nie widzieliśmy

Niekonwencjonalny pomysł na fotografię ślubną? Odbicie młodej pary w oczach gości.
Niekonwencjonalny pomysł na fotografię ślubną? Odbicie młodej pary w oczach gości. Fot. Screen Memories of Tomorrow Photography Youtube
Fotografia to nie tylko uwiecznienie wydarzeń, ale przede wszystkim emocji. Doskonale wie o tym australijski fotograf, który w niekonwencjonalny sposób zajmuje się fotografią ślubną. Peter Adams-Shawn przedstawia pary młode odbite w oczach gości.


"Pride"A father looks on as his daughter and wife have a moment before leaving for the ceremony."Eyescapes" by Peter Adams-Shawnwww.memoriesoftomorrow.net

Posted by Memories of Tomorrow on 3 grudnia 2015
Grunt to pomysł
Te wyjątkowe sesje ślubne podbijają internet. Znakomicie oddają intymność, która rozgrywa się pomiędzy ludźmi w tym wyjątkowym dniu. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o młodą parę. Ich związek przeżywają też goście.

Fotograf jest samoukiem, który od założenia firmy Memories of Tomorrow Photography w 2007 roku, doskonalił technikę swoich zdjęć. Docenia je teraz cały świat. A nie jest to wcale takie oczywiste, bo fotografia ślubna to trudna branża. Opowiadał o niej w naTemat Karol, który od prawie 10 lat się tym zajmuje. „Przekonuje, że wielu Polaków nie chce już pamiątki w postaci plastikowych obrazków i tandetnej scenerii. Coraz częściej w albumie weselnym chcą jednak bardzo prywatnego, pikantnego rozdziału. Ze wspomnieniami... nocy poślubnej” – pisaliśmy.

Napisz do autorki: katarzyna.milkowska@natemat.pl

źródło: "Daily Mail"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii