"Ona czuje we mnie piniądz" czy "los chce ze mną grać w pokera"? Te hity będziecie nucili w Nowy Rok, nie ma ucieczki

Łobuzy śpiewają disco polo dla beki, ale ich piosenka stała się hitem.
Łobuzy śpiewają disco polo dla beki, ale ich piosenka stała się hitem. screen z YouTube
W Polsce disco polo to podobno synonim obciachu. Podobno, bo po odpowiedniej dawce alkoholu ta muzyka pojawia się na wielu imprezach. Niektórzy nie wyobrażają sobie dobrego melanżu bez "Ona tańczy dla mnie". Sylwester powinien być świętem disco polo i muzyki do kielicha. Czyli o miłości, seksie i o pieniądzach. Te utwory z dużym prawdopodobieństwem będą wam chodziły po głowie w Nowym Roku.

Łobuzy – "Ona czuje we mnie piniądz"

– Łobuzy to nowy projekt muzyczny, który wstrząśnie polską sceną disco. Przedstawiciele nowego nurtu Disco Yolo – Discomił, Dj Yalla i Dj Yolo. "Ona Czuje We Mnie Piniądz" to pierwszy singiel promujący ten projekt. Teledysk zrealizowany w Dubaju – czytamy pod teledyskiem na YouTube. Żarty żartami, ale ten utwór odsłuchano już prawie 18 milionów razy. Jeśli macie sąsiadów, których domeną życiową jest właśnie "YOLO", możecie być pewni, że w sylwestrową noc usłyszycie to nie raz. Na tej imprezie z pewnością będzie dużo dziewczyn ubranych jak"bijonz".

Bracia Figo Fagot feat Popek – "3 króli"

Utwór, który powstał z miłości do polskiej kultury picia i muzyki disco polo. Dla tych, co słuchają tej muzyki "dla beki". Uzależniający. Wwierca się w mózg. Idealny na Sylwestra.

Akcent – "Przekorny los"

– Parapapapara papa, o o, para – jest duże prawdopodobieństwo, że po Sylwestrze spędzonym "na mieście" w głowach wielu Polaków będzie dudnił ten refren. Nie da się na to nic poradzić, teledysk ma ponad 7 milionów wyświetleń, czyli piosenka jest popularna.

Exaited – "Już mnie nie jarasz"

Rytmiczna piosenka na babskiego Sylwka. Idealna do skakania po łóżku po spożyciu ruskiego szampana. Refren uniwersalny, każda kobieta zna kogoś, kto już jej "nie kręci".

Mavers – "Ona ma to coś (Strzał w dziesiątkę)"

Ta piosenka to "strzał w dziesiątkę". Opowiada o pięknej dziewczynie, jest bardzo taneczna i łatwo zapamiętać refren. Idealnie nadaje się na mały bal, choć niekoniecznie dla ludzi w sukniach wieczorowych i garniturach. Puszczana kilka razy z rzędu może doprowadzić do szaleństwa.

Extazy – "Balujemy dziś w domu"

– Balujemy dziś w domu, nie otwieraj nikomu! – to mógłby być hymn tegorocznego Sylwestra. I pewnie dla niektórych nim będzie. Na tej imprezie jest wszystko, laski, hektolitry alkoholu i dobre humory. Dla wielu właśnie tak powinna wyglądać ostatnia noc w roku.

Matheo feat Popek x Sobota x Białas – "U mnie wszystko gra" (Sugar Remix)

Na koniec trochę z innej beczki. Popek król otwiera się emocjonalnie, to nie lada gratka dla jego psychofanów. Utwór może nie jest za bardzo skoczny, jednak ma niecały tydzień i już ponad pół miliona wyświetleń. Można się spodziewać, że za kilka dni zagości w wielu polskich mieszkaniach. A rano będzie można sobie nucić – niech ta chwila wiecznie trwa, kiedy u mnie wszystko gra.

Napisz do autorki: barbara.kaczmarczyk@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...