Roast Wojewódzkiego uraził jednego z widzów
Roast Wojewódzkiego uraził jednego z widzów Fot. Screen / tvn.pl

We wtorek 16 lutego TVN wyemitowała program "Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego". Mimo późniejszej emisji i wyciętych fragmentów nie obyło się bez krytyki. Ale na krytyce może się nie skończyć. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji spłynęła bowiem skarga.

REKLAMA
Roast dziennikarza wywołał sporo kontrowersji. Mocne żarty podzieliły społeczeństwo na oburzonych i zachwyconych programem. Kij w mrowisko wsadzili goście Wojewódzkiego: Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa, Sebastian Rejent oraz Abelard Giza, Anna Dereszowska, Dawid Podsiadło i Piotr Kędzierski. Ci nie odpuścili nikomu, śmiejąc się np. z choroby Michała Figurskiego czy śmierci Bogusława Kaczyńskiego. Na wizji padło też wiele przekleństw.
Jak pisaliśmy, występy przyjaciół Wojewódzkiego bardziej żenowały niż bawiły. Jedynym wygranym wydał się kulturalny Dawid Podsiadło. Z drugiej strony, do zachowania konwencji roastu bliżej było Jurkiewiczowi albo Gizie.
Roast polega przecież na obrażaniu wszystkiego i wszystkich. Wygląda jednak na to, że nie wszyscy to akceptują. KRRiT otrzymała właśnie skargę na program TVN. Stacja ma udostępnić materiał z programu do analizy. Na razie trudno powiedzieć, czy Rada nałoży sankcję.
źródło: Wirtualne Media

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl