Stuhr jako "Belfer" przestraszy jesienią. Nowy polski serial zapowiada się nieźle!

Serial "Belfer" - najbardziej oczekiwana premiera roku?
Serial "Belfer" - najbardziej oczekiwana premiera roku? Fot. Screen / Canal +
W sieci zadebiutował właśnie teaser serialu "Belfer". Jego współtwórcą jest Jakub Żulczyk, a w obsadzie znaleźli się Maciej Stuhr, Magdalena Cielecka i Piotr Głowacki.


Śmierć uczennicy wstrząsa miasteczkiem Dobrowice. Wtedy do akcji wkracza Paweł Zawadzki (Stuhr). Rozpoczyna pracę jako nauczyciel, by wkrótce zacząć szukać odpowiedzi na to, co stało się ze zmarłą dziewczyną. Nikt mu w tym jednak nie pomoże, pytanie tylko, czy na własną rękę rozwiąże tajemnicę makabrycznej zbrodni.

„Belfer” z Maciejem Stuhrem to najbardziej oczekiwany serial kryminalny roku. Na pierwszy odcinek musicie czekać do października, ale już dziś zobaczcie pierwszą zapowiedź najnowszej produkcji CANAL+!!

Posted by CANAL+ FILMY I SERIALE on 22 luty 2016
Za scenariusz "Belfra" odpowiadają dramatopisarka Monika Powalisz i pisarz Jakub Żulczyk. Obiecują, że widzowie nie będą pewni zakończenia. Zresztą podobnie jak aktorzy, przed którymi twórcy również wiele ukrywają. Ostatni odcinek jest bowiem utajniony.

Poza Stuhrem w serialu Canal+ zobaczymy Magdalenę Cielecką, Piotra Głowackiego, Łukasza Simlata czy Krzysztofa Pieczyńskiego. Na pierwszy epizod musimy jednak poczekać do października, na razie musi zadowalać teaser. A ten robi wrażenie.

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Wyobraźcie sobie, co by było...".[b] Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"[/b]

"Wyobraźcie sobie, co by było...". Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

PiS pozbierało się po porażce Szydło. [b]Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE

PiS pozbierało się po porażce Szydło. Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE