Brodka wraca! Nową płytę promuje tym kawałkiem

Monika Brodka wydaje kolejny album
Monika Brodka wydaje kolejny album Fot. Materiały prasowe / Kayax
Monika Brodka kazała na siebie długo czekać. Ostatni album wydała 6 lat temu, pokazując oblicze dojrzałej artystki. Wszyscy nucili pod nosem "W pięciu smakach" czy "Grandę", teraz czas na utwory z "Clashes".

Premiera płyty Brodki odbędzie się 13 maja i to nie tylko w Polsce. Wytwórnia Kayax rozszerza bowiem ekspansję na całą Europę. Do współpracy zaprosiła m.in. PLAY IT AGAIN SAM, stojącą choćby za Roisin Murphy.
Krążek "Clashes" zapowiada singiel "Horses". Ten zadebiutował na antenie 3 Programu Polskiego Radia w poniedziałek. Teraz jest dostępny za pośrednictwem YouTube, SounCloud czy iTunes. Przedstawiciele wytwórni Kayax przekonują jednak, że warto czekać. – Jest utkana z kontrastów – czytamy na stronie wytwórni. O eklektyzmie świadczyć będą dźwięki kościelnych organów łączonych z punk rockiem. Zaskoczą też teksty – Brodka bierze na warsztat namiętność, miłość i śmierć. Z zachwytu pieją już zagraniczne media i nazywają "Horses" uzależniającym, angażującym utworem.

Brodka dzięki "Grandzie" dała się poznać jako wokalistka alternatywna, a zaczynała od popowych ballad. Tym bardziej ciekawi, co pokaże teraz.

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna".[/b] Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna". Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Zachód rezygnuje z diesli. [b]Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Zachód rezygnuje z diesli. Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.