Weronika Rosati zachwyciła Hollywood i zdobyła nagrodę od dziennikarzy. Jak? Z dumnie wypiętą piersią...

Chociaż Weronika Rosati zagrała w popularnym serialu niewielką rolę została zauważona przez dziennikarzy.
Chociaż Weronika Rosati zagrała w popularnym serialu niewielką rolę została zauważona przez dziennikarzy. Fot. Helga Esteb / Shutterstock
Weronika Rosati jest jedną z nielicznych polskich gwiazd, która z dużą konsekwencją zdobywa role w hollywoodzkich produkcjach. I chociaż duża rola wciąż jest przed aktorką, to już może się pochwalić małymi sukcesami. Dziennikarze właśnie przyznali jej nagrodę za najlepsze rozbierane sceny w kategorii...najlepszej sceny z biustem wystającym z wody.

Weronika Rosati nie poddaje się w walce o angaż do najlepszych produkcji za Oceanem. Aktorka już dwa razy zagrała epizod w bardzo popularnym serialu kryminalnym "Detektyw" gdzie wcieliła się w rolę ekskluzywnej prostytutki zamieszanej w sprawę morderstwa.

Poprzez swoją rolę pokazała się w dość odważnej scenie w której pływa topless w basenie. Właśnie ten epizod zwrócił uwagę dziennikarzy, którzy jak co roku przyznają nagrody za najlepsze rozbierane sceny. Aktorzy nagradzani są w 40 różnych kategoriach. W tym roku najwięcej statuetek zgarnął film "50 twarzy Grey’a" oraz serial "Gra o Tron". O tym pierwszym długo nie zapomnimy, ponieważ jak już pisaliśmy w naTemat oprócz takich nagród film otrzymał też Złotą Malinę.

Serial kryminalny "Detektyw" jest emitowany przez HBO od stycznia 2014 roku. Możemy w nim zobacycz prawdziwą śmietankę znanych aktorów takich jak Matthew McConaughey, Rachel McAdams, Vince Vaughn, a także Collin Farrell. To już kolejny epizod Weroniki Rosati w popularnym serialu "Detektyw", może więc po zauważeniu jej w gąszczu innych aspirujących aktorek będzie mogła liczyć na kolejny angaż?

Napisz do autorki: kalina.chojnacka@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...