Trafił swój na swego. Hokeiści robili sobie żarty z Kevina Spaceya, a on... odciął się w wielkim stylu!

Kevin Spacey nie po raz pierwszy popisał się poczuciem humoru.
Kevin Spacey nie po raz pierwszy popisał się poczuciem humoru. Fot. samaro / 123RF
"O mój Boże, co za człowiek!" - zachwycają się użytkownicy Twittera pod filmikiem zamieszczonym przez dziennikarza sportowego Jamesona Olive'a. Bo widać na nim, jak KevinSpacey poszedł na mecz hokejowy i spowodował, że zamiast o grze, kibice mówili tylko o nim.

Podczas meczu Florida Panthers z Detroit Red Wings Spacey siedział w na trybunach ubrany w błękitną bluzę ze swoim wizerunkiem, a w ręku trzymał maskę ze swoją twarzą! Po co to wszystko? Drużyna Florida Panthers kilka tygodni temu zaczęła nagradzać swoich najlepszych zawodników. Po każdym meczu dostają oni bluzy z nadrukowaną twarzą Kevina Spaceya, która unosi się w przestrzeni kosmicznej.

Poza samą drużyną nikt nie wie, skąd wziął się ten pomysł. Najwidoczniej odtwórca roli Franka Underwooda jest idolem sportowców. Fani Florida Panthers szybko podłapali nową tradycję, która nosi nazwę "Spacey in Space". Podczas ostatniego meczu kibice wchodząc na trybuny otrzymali również papierowe maski z podobizną twarzy aktora.

What movie are you shooting?

Opublikowany przez Kevin Spacey na 27 luty 2016
Nikt nie wiedział, że sam Spacey był obecny na widowni. Kiedy kamera wyłapała go z tłumu, kibice zobaczyli swojego ulubieńca siedzącego w błękitnej bluzie i z maską w ręku. To nie jedyny dowód na to, że serialowy prezydent ma doskonałe poczucie humoru. Niedawno udostępnił filmik, w którym zaskakuje spotkaną na ulicy ekipę filmową pytaniem - "hej, co kręcicie?".

źródło: Twitter.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...