Polska nie przyjmie ŻADNYCH imigrantów. Szydło: Nie widzę możliwości, by w tej chwili przyjechali do Polski

Polska nie przyjmie żadnych uchodźców?
Polska nie przyjmie żadnych uchodźców? Fot . Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Ostatnie wydarzenia w Brukseli skłoniły nasz rząd do wdrożenia ekstremalnych rozwiązań. Premier Beata Szydła zapowiedziała dziś na antenie Superstacji, że w obecnej sytuacji Polska nie przyjmie żadnych imigrantów.


Jak podaje portal wPolityce.pl, wywiad z Beatą Szydło nie został jeszcze wyemitowany, ale wiadomo, że premier złożyła w studiu telewizyjnym pewną deklarację. – 28 krajów Unii Europejskiej zgodziło się na to, żeby poprzez relokację rozwiązać ten problem, który jest problemem numer jeden w Europie. Ale powiem bardzo wyraźnie: nie widzę możliwości, aby w tej chwili migranci do Polski przyjechali – powiedziała szefowa polskiego rządu. Rzecznik rządu potwierdził dziś te słowa.

UWAGA!!!Premier Beata Szydło WSTRZYMAŁA wszelkie procedury przyjmowania jakichkolwiek uchodźców czy imigrantów do...

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 23 marca 2016
Beata Szydło przypomniała, że poprzedni rząd zadeklarował, że przyjmie na zasadzie dobrowolności kilka tysięcy uchodźców. Rząd PiS zgodził się na znacznie mniejszą liczbę. Wiele wskazuje jednak teraz na to, że Polska nie przyjmie żadnego imigranta.

Warto podkreślić, że wczoraj posłanka Krystyna Pawłowicz zachęcała na swoim profilu facebookowym do wstrzymania wszelkich procedur w tej sprawie. "Niech zaczadzeni polityczną poprawnością Niemcy i cała ta Unia otrzeźwieją, jeśli chcą przetrwać!!! Jeśli Europa ma przetrwać !!! ŻADNYCH "UCHODŹCÓW" i "IMIGRANTÓW" w POLSCE!!! Wstrzymać wszelkie procedury! – napisała.

Niech zaczadzeni polityczną poprawnością Niemcy i cała ta Unia otrzeźwieją,jeśli chcą przetrwać!!! Jeśli Europa ma przetrwać !!!ŻADNYCH "UCHODŹCÓW" i "IMIGRANTÓW" w POLSCE!!!Wstrzymać wszelkie procedury!

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 22 marca 2016
źródło: wPolityce.pl

Napisz do autora: adam.gaafar@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...