Podróż za jeden uśmiech? Poseł Jarosław Kaczyński podróżował po kraju helikopterem policji

Podróż za jeden uśmiech? Poseł Jarosław Kaczyński podróżował po kraju helikopterem policji
Podróż za jeden uśmiech? Poseł Jarosław Kaczyński podróżował po kraju helikopterem policji Fot. Joachim Brudziński / Twitter
Chyba nikogo dzisiaj w Polsce nie dziwi, że Jarosław Kaczyński bierze udział w najważniejszych państwowych uroczystościach. Tym bardziej, jeśli otwarty w Świnoujściu gazoport otrzymuje imię jego brata. Dziwi jednak to, że szef PiS skorzystał ze śmigłowca należącego do policji.

Joachim Brudziński "wkopał" swojego szefa. Zamieścił na Twitterze zdjęcia, na których widać dokładnie, że Jarosław Kaczyński siedzi w policyjnej maszynie. Trzeba przyznać, że zdjęcia wyszły bardzo dobrze i polityk na jednym z nich zastosował nawet specjalny filtr.
Ale dziennikarze nie poznali się na sztuce fotografii i pytają, jakim prawem szef PiS, formalnie nie pełniący żadnej publicznej funkcji, podróżuje policyjnym helikopterem.
Nie wiadomo, czy Kaczyński odleciał ze Świnoujścia aż do Krakowa, czy w Poznaniu przesiadł się do samolotu. "Faktowi" nie udało się tego potwierdzić, a politycy PiS nie są skorzy do komentarzy. Być może Kaczyński skorzystał z uprzejmości ministra Błaszczaka, który też brał udział w uroczystościach. Przynajmniej nie podróżują już samochodami ze sparciałymi oponami. To z pewnością dobra zmiana.
źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...