A jednak! Na Open'erze obejrzą mecz Polska - Portugalia

Orange przyszło na ratunek kibicom. Dzięki sponsorowi Euro obejrzą mecz Polska - Portugalia.
Orange przyszło na ratunek kibicom. Dzięki sponsorowi Euro obejrzą mecz Polska - Portugalia. Fot. Screen z facebook.com/openerfestival
Wydawało się, że sprawa jest już przesądzona. Uczestnicy Open'era mieli nie zobaczyć transmisji najważniejszej dla nas piłkarskiej rozgrywki. Dzień przed meczem z Portugalią okazuje się jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych. Na pomoc przyszedł Orange - globalny sponsor Euro 2016.

– Udało się! Nie poddaliśmy się i z radością informujemy, że dzięki wsparciu Orange wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć mecz Polska-Portugalia na terenie Open’era! – taki wpis pojawił się na festiwalowym fanpage'u tuż przed godziną 19. I zelektryzował dziesiątki osób. Tych, którzy po cichu liczyli, że agencja Alter Art organizująca muzyczną imprezę jeszcze ich zaskoczy.
Występ Red Hot Chili Peppers na Open'erze koliduje ze spotkaniem Polaków i Portugalczyków w Marsylii. Mecz zaczyna się o godzinie 21, koncert 60 minut później. Dla sympatyków grupy, a przy okazji kibiców to prawdziwy dramat. Po informacji, że nie obejrzą historycznego starcia, zaczęli publikować komentarze typu: "Dajcie mecz!". Dostaną więc to, czego chcieli i szczerze dziękują.
Wilk syty i owca cała. Koncert odbędzie się o czasie - kto zechce, zostanie pod sceną, inni w strefie kibica Orange będą trzymać kciuki za reprezentację.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...