Martyna Wojciechowska miała wypadek, "złamany obojczyk z przemieszczeniem". Pokazała, jak wygląda po operacji

Martyna Wojciechowska miała wypadek
Martyna Wojciechowska miała wypadek Fot. Facebook / Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska ujawniła na Facebooku, że miała wypadek na motocyklu i o mało nie doszło do tragedii. Podróżniczka straciła panowanie nad maszyną i uderzyła w barierę energochłonną. "Skomplikowane złamanie obojczyka z przemieszczeniem, konieczna była operacja, tytanowy implant, kilka śrub i 21 szwów..." - pisze na Facebooku.

O tym, że Wojciechowska miała poważny wypadek, dowiedzieliśmy się przy okazji tekstu w "Twoim Stylu". Teraz ona sama potwierdza, że takie zdarzenie mało miejsce, publikując swoje zdjęcie zrobione już po operacji. "W drodze na kolejny kraniec świata miałam wypadek motocyklowy. Chwila nieuwagi, mój błąd, niestety" - pisze Wojciechowska.

Dalej stwierdza, że miała bardzo dużo szczęścia, bo minęła głową barierę energochłonną. "Mogę więc powiedzieć, że miałam duuużo szczęścia i bardzo to doceniam. I jeszcze bardziej wierzę w to, że Niemożliwe Nie Istnieje!" - możemy przeczytać.
O Wojciechowskiej pisaliśmy ostatnio, kiedy zaangażowała się w pomoc dla chorej na raka Małgosi, mamy małej Mai. Podróżniczka zaapelowała o wsparcie finansowe. Odzew był niesamowity.
Trwa ładowanie komentarzy...