Benedict Cumberbatch wraca jako Sherlock Holmes. BBC pokazała zwiastun 4. sezonu genialnego serialu

Będzie 4. sezon genialnego "Sherlocka" z Benedictem Cumberbatchem.
Będzie 4. sezon genialnego "Sherlocka" z Benedictem Cumberbatchem. Fot. Zrzut ekranu z facebook.com/Sherlock.BBCW
To jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Doskonale znana postać Sherlocka Holmesa przeniesiona we współczesną rzeczywistość, do tego świetni aktorzy i wybitna realizacja. Teraz BBC zapowiada 4. sezon "Sherlocka".


Widzowie, którzy niecierpliwie wyczekują kolejnej odsłony przygód Sherlocka Holmesa z doskonałą kreacją Benedicta Cumbarbatcha będą musieli uzbroić się w nieco cierpliwości. BBC właśnie ogłosiła, że 4. sezon serialu pojawi się w 2017 roku.
Jak można zobaczyć w trailerze, 4. sezon upłynie pod znakiem rozgrywki między Sherlockiem a jego największym wrogiem, czyli Moriartym. Pojawią się też postaci znane z poprzednich sezonów, na czele z Martinem Freemanem, który gra doktora Watsona.

O Benedictcie Cumbarbatchu pisaliśmy, kiedy aktor grał w "Grze Tajemnic", filmie o wybitnym matematyku Alanie Turingu, który przyłożył się do rozszyfrowania Enigmy. Nominowany do Oscara aktor Benedict Cumberbatch, który Alana Turinga zagrał w "Grze Tajemnic", apeluje o usunięcie z akt sądowych wyroków przeciwko 49 tysiącom mężczyzn skazanych w Wielkiej Brytanii za bycie homoseksualistami. Wyroki zapadały między 1885 a 1967 rokiem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki