Modniś z Auschwitz. Hiszpański bloger pozował w byłym obozie zagłady

22-letni modowy bloger z Hiszpanii pozował z modną torbą w Auschwitz.
22-letni modowy bloger z Hiszpanii pozował z modną torbą w Auschwitz. Fot. Screen z Twitter.com/Karolina KP
Ruben Dominguez określa się specjalistą od mody, projektantem i influencerem. Pominął za to, czego mu brakuje: wyobraźni. Pochodzący z Hiszpanii chłopak uznał bowiem, że muzeum Auschwitz-Birkenau to idealne miejsce do mini-sesji zdjęciowej.

Dominguez, rocznik 1994, wrzucił kilka fotografii na Instagram. Przechyla się, jedną nogę wystawia do przodu, lewą ręką łapie się za głowę, w drugiej dzierży torbę Louis Vuitton. Potem nieco tę pozę modyfikuje. I chyba nie specjalnie obchodzi go, gdzie to robi.
Modniś z Auschwitz zdobył to na czym mu zależało - kolejne polubienia, właściwie całą masę polubienia - później przyszła fala hejtu. Portal Diario Registrado skopiował szokujące zdjęcia i pokazał je czytelnikom. Redakcja nie omieszkała wspomnieć o reakcji osób, które śledzą poczynania Rubena. Osób, które były w stanie napisać, że "ikona męskiej mody" ma doskonały gust. Bardzo prawdopodobne, że na bakier u niego z inteligencją i empatią.

"Ludzkość wykończy się skutecznie sama, nie trzeba do tego ani wirusa zika, ani Ruskich ani kosmitów. Oto do czego doprowadziliśmy naszym przyzwoleniem na to, że brak jakiejkolwiek wiedzy, poza tą jakie buty założyć do spodni aby był "casual look", ostentacyjny kretynizm i brak wyobraźni stają się cnotą i sposobem na zarabianie hajsu oraz fejm i lajki, jak widać (...) nie brakuje – komentuje na Facebooku zachowanie 22-latka Karolina Korwin-Piotrowska. Parę lat temu polska gimnazjalistka dla idealnego zdjęcia weszła do pieca krematoryjnego. Dzisiaj po Auschwitz biegają fani Pokemon Go.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...