Było źle, będzie jeszcze gorzej...? Wyszedł pierwszy zwiastun "Ciemniejszej strony Greya"

Anastasia Steele i Christian Grey wracają w Walentynki 2017.
Anastasia Steele i Christian Grey wracają w Walentynki 2017. Fot. Kadr z filmu "Ciemniejsza strona Greya"
Gniot roku, a może i nawet dekady. Krytycy nie zostawili suchej nitki na ekranizacji erotyku "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Nie mogli tylko nic poradzić na to, że w kinach pojawiły się tłumy. Miliony zostawionych w kasach dolarów były wystarczającą przesłanką dla stworzenia kontynuacji. Et voila - mamy zwiastun "Ciemniejszej strony Greya".


"W te Walentynki zapomnij o przeszłości i zanurz się w czymś o ton ciemniejszym" - proponuje wytwórnia Universal i bardziej niż pewne, że prośba zostanie spełniona. Zapowiedź kolejnej części miłosnej historii, lub jak kto woli - toksycznej relacji, jest dowodem, że na pewno zmieniono reżysera. Aktorów nie. Paru dodano. Dialogi brzmią nieco lepiej, nie ma przygryzania wargi, są głębokie spojrzenia i zalążek chemii między główną parą bohaterów.
Twórcy wyszli ze studia, wybierając jakieś plenery. Może dadzą wykazać się drugoplanowej obsadzie. W zwiastunie pojawia się Kim Basinger, która rolą dominy ma szansę wrócić na szczyt, jest Bella Heathcote, czyli psychopatyczna była uległa, znana np. z tego, że uwiodła Johnny'ego Deppa.
Innym czarnym charakterem będzie szef panny Any Steele, Jack Hyde grany przez Erica Johnsona. Warto trzymać kciuki, by ta trójka miała więcej niż parę minut czasu ekranowego. Więcej zajmą go tym razem sceny erotyczne. Chyba. W zwiastunie są przynajmniej fragmenty dwóch. W powieści E.L. James było pewnie z trzydzieści.
"Ciemniejsza strona Greya" z Dakotą Johnson i Jamiem Dornanem, czyli Anastasią i Christianem, trafi do kin w Walentynki. Prawdopodobnie potrwa dwie godziny, jak część pierwsza. Reżyserią zajął się James Foley, przejmując pałeczkę od krytykowanej Sam Taylor-Johnson. Scenariusz napisał Niall Leonard, mąż Eriki - autorki bestsellera. Zwiastun w mediach społecznościowych po 24 godzinach od premiery obejrzało 20 mln osób.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0TVN szykuje hit ws. Przyłębskiej. Zdobyli dowody ws. jej rządów w TK
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
NATEMAT EXTRA 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu