Telewidzowie kochają TE seriale. Pierwsze miejsce może nieco zaskoczyć

"Gra o Tron" zdetronizowana przez nową wersję "Top Gear" i serial przyrodniczy w rankingu najlepszych produkcji TV.
"Gra o Tron" zdetronizowana przez nową wersję "Top Gear" i serial przyrodniczy w rankingu najlepszych produkcji TV. Fot. mat. promocyjne HBO
"House of Cards", "Przyjaciele", 'The Crown" czy "Stranger Things" - to seriale, które zdaniem użytkowników IMDb, są najlepszymi, jakie powstały. W 10-stopniowej skali jest im najbliżej do ideału, którym niespodziewanie została produkcja... przyrodnicza.


Kolejny ranking "naj" internetowej bazy filmów i seriali to żadne zaskoczenie. Zaskoczeniem będzie jednak to, na co postawili "jurorzy". Fani telewizyjnych serii świetnie ocenili "Przyjaciół", "Stranger Things" i "Westworld", jeszcze lepiej "Breaking Bad" czy animowanych "Ricka i Morty'ego". Jest tylko jedno "ale".

Zdaniem głosujących, o dziwo, wielkie hity są jednak mniej wciągające, niż seriale z fabułą, którą wymyśliło życie. "Srebrnym medalistą" wyścigu jest "The Grand Tour", kontynuacja "Top Geara" - i to po 3 odcinkach. Złoto trafia zaś do Davida Attenborough za "Planet Earth II". Przyrodnicza seria jest absolutnym hitem na Wyspach Brytyjskich. Pierwszy epizod przyciągnął ponad 12 mln młodych osób.

źródło: imdb.com

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki