Bareizm w Białymstoku. Zamiast patrolować ulicę, policjanci cięli biało-czerwone konfetti dla zastępcy Błaszczaka

Policjanci cięli konfetti, by powitać w Białymstoku wiceministra MSWiA Jarosława Zielińskiego.
Policjanci cięli konfetti, by powitać w Białymstoku wiceministra MSWiA Jarosława Zielińskiego. Fot. Marcin Onufryjuk / Agencja Gazeta
Minister musi być zadowolony. Szczególnie minister spraw wewnętrznych, Jarosław Zieliński. Do takiego wniosku doszli szefowie policji w Białymstoku, którzy w dniu Święta Niepodległości oddelegowali swoich podwładnych do cięcia kartonów na konfetti.


Do tej informacji dotarli dziennikarze TVN24, a szefowie z komendy głównej w Białymstoku już potwierdzili doniesienia. W dniu Święta Niepodległości, w Augustowie głównym gościem był nadzorujący policję wiceminister spraw wewnętrznych Jarosław Zieliński. Impreza zaplanowała była z wyjątkowym rozmachem. Jedną z atrakcji był m.in przelot nad miastem helikopterem, z którego zrzucono biało-czerwone konfetti.

I właśnie do cięcia biało-czerwonych kartoników, zostali oddelegowani funkcjonariusze z jednostki prewencyjnej w Białymstoku. Dzień przed obchodami zamiast patrolować ulicę, musieli sobie poradzić z pracami ręcznymi. To była ciężka praca, bo biało-czerwone kartony trzeba było pociąć na małe kawałeczki...

Niecodzienne zajęcie tłumaczył rzecznik prasowy policji z Białegostoku. – Doniosłość i powaga tego święta jest tak duża, że policjanci garnizonu podlaskiego dołożyli wszelkich starań aby obchody odbyły się godnie oraz uroczyście i były przy tym atrakcyjne dla zgromadzonych mieszkańców – oświadczył Andrzej Baranowski.

Napisz do autora: oskar.maya@natemat.pl

źródło: TVN24
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ