"Mann na prezydenta", "trują Trójkę nam od roczku". Słuchacze Trójki piosenką o karpiu dobijają "dobrą zmianę" dowcipem

"Mann na prezydenta", "trują Trójkę nam od roczku". Słuchacze Trójki piosenką o karpiu dobijają "dobrą zmianę" dowcipem
"Mann na prezydenta", "trują Trójkę nam od roczku". Słuchacze Trójki piosenką o karpiu dobijają "dobrą zmianę" dowcipem Fot. screen ze strony YouTube.com/ Ratujmy Trójkę
Dziennikarze radiowej Trójki "Karpia" śpiewają już od 24 lat, jest to element corocznej przedświątecznej akcji charytatywnej. Ale słuchacze zrobili to po raz pierwszy. Ta piosenka to gest wsparcia i dla tych, którzy musieli opuścić radio, i dla tych, którzy trwają przy mikrofonach.


"KOCHANI REDAKTORZY! Przesyłamy Wam "Karpia słuchaczy" z życzeniami wesołych Świąt i nadzieją na to, że Trójka pozostanie naszym miejscem na ziemi!" – można przeczytać na Facebooku na profilu "Ratujmy Trójkę". Pod spodem jeszcze dopisek: "Chór słuchaczy przeprasza za #brakiwarsztatowe". To nawiązanie do doniesień o zarzutach prezes Polskiego Radia wobec Wojciecha Manna.

Słuchacze w piosence o karpiu nawiązują do tego, co "dobra zmiana" oznacza w radiu przy Myśliwieckiej. W refrenie padają słowa: "Krok po kroku, krok po kroczku, trują Trójkę nam od roczku".
Warto obejrzeć to nagranie do samego końca. A że na dole podane są słowa, można śpiewać razem. Dobry humor to jest coś, czego "dobra zmiana" się boi!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...