Będą tanie loty do USA! Już za kilkaset złotych będzie można polecieć do Los Angeles i San Francisco

Pierwszych tanich połączeń ze Stanami i Ameryką Łacińską spodziewajmy się w czerwcu 2017 roku.
Pierwszych tanich połączeń ze Stanami i Ameryką Łacińską spodziewajmy się w czerwcu 2017 roku. Fot. 8K Next / YouTube
Już w czerwcu mają zostać uruchomione tanie loty do Stanów Zjednoczonych, Ameryki Łacińskiej i Azji poinformowała IAG, korporacja obejmująca takie linie lotnicze jak British Airways, Vueling czy Iberia. Bardzo tanie loty rejsowe wreszcie staną się faktem.


IAG na początek planuje tanie połączenia między Barceloną a San Francisco, Los Angeles, Buenos Aires, Santiago de Chile, Hawaną i Tokio. W związku z tym firma planuje stworzenie w Hiszpanii około 250 nowych miejsc pracy.


Na podobny pomysł jakiś czas temu wpadły linie Norwegian. W czerwcu planują uruchomienie tanich lotów do Los Angeles, San Francisco, Newark i na Florydę, także z Barcelony.

Póki to nastąpi, nie pozostaje nam nic innego jak śledzić promocje tanich linii lotniczych. Trzeba przy tym pamiętać, że ceny biletów na stronach takich linii potrafią się zmieniać nawet kilka razy dziennie. Dlatego ważne jest, o której godzinie je sprawdzamy. Ceny nagminnie skaczą tuż przed weekendem, bo wiadomo, że wtedy mniej osób pracuje, więc więcej ma czas na planowanie wyjazdów i rezerwowanie lotów. W weekendy nie pracują również działy odpowiedzialne w firmach lotniczych za ceny biletów. Ceny biletów, z tego samego powodu, rosną również wieczorem.


Źródło: Gazeta.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...