Te słowa cieszą. Andrzej Duda o WOŚP: Wspieraliśmy czynnie wrzucając do puszki

Andrzej i Agata Dudowie wsparli WOŚP.
Andrzej i Agata Dudowie wsparli WOŚP. fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP
Prezydent niedzielę spędził kibicując polskim skoczkom narciarskim w Wiśle. W przeciwieństwie do TVP nie zapomniał jednak o innym wydarzeniu tego dnia, czyli finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W rozmowie z TVN24 deklarował, że zarówno on, jak i jego żona nie unikali wolontariuszy.

– Wspieram, wspieram. Jak widać, przekazaliśmy z żoną swoje przedmioty na aukcje. Dzisiaj też wspieraliśmy czynnie wrzucając do puszki – tak Andrzej Duda odpowiedział na pytanie reportera, czy wspiera Orkiestrę. Rozmowa trwała dosłownie chwilę, a odbywała się pod skocznią w Wiśle.

Na wspomniane aukcje WOŚP Dudowie oddali dwie rzeczy. Pierwsza Dama - swoje zdjęcie ze Światowych Dni Młodzieży, które podbiło internet. Prezydent przekazał z kolei spinki do mankietów. Orkiestra, według najnowszych informacji, zebrała 62 mln zł. Liczenie wciąż trwa, ostateczny wynik poznamy na początku marca.

W niedzielę finał kwestyJurka Owsiaka przemilczało TVP Info, "Wiadomości", o czym pisaliśmy, poświęciły jej natomiast 16,5 sekundy czasu antenowego.

źródło: tvn24.pl

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...