PILNE Nurkowie odnaleźli w jeziorze ciało Piotra Staraka

Karyntia - niezapomniany rodzinny urlop na śniegu

Franz Gerdl/Katschberg
Franz Gerdl/Katschberg
Czy to na ośnieżonych, szerokich stokach, w snowparkach i parkach rozrywki, czy na muldach, w Karyntii na słonecznym południu Austrii, rodziny czują się jak w siódmym niebie. Na doskonale przygotowanych i bezpiecznych trasach, szusują początkujący i zaawansowani narciarze - bez kolejek przy wyciągach, w promieniach ciepłego zimowego słońca. Dodatkowy komfort i przyjemność zapewnią wygodne wyciągi z ogrzewanymi siedzeniami, sauny na podczerwień bezpośrednio przy stokach narciarskich, opiekunowie stoku, a także konna taksówka. A obok czeka wiele okazji do jazdy na sankach i łyżwach po zamarzniętych jeziorach, a także zabawa w wodzie na zjeżdżalniach i rwących potokach w źródłach termalnych i kąpieliskach Karyntii.


„Jeden na wszystkie” to dewiza karynckiego TOPSKIpassu. Jest on uniwersalnym kluczem do wszystkich ośrodków narciarskich Karyncji i Tyrolu Wschodniego. Oprócz niego dostępne są także regionalne skipassy z wieloma atrakcyjnymi usługami dodatkowymi. Dzięki włączeniu do nich na przykład wstępu na baseny termalne w Bad Kleinkirchheim lub darmowych tygodni „Ski for free” stanowią one świetną ofertę słonecznych zimowych przeżyć dla dużych i małych:


Hermagor - Nassfeld
„SkiHits for Kids – kids invited — dla dzieci do 9,99 lat (19.03.2016 – 17.04.2017).
Weissensee
Park przyrody Weissensee oferuje swoim gościom zimą 2016/2017 specjalny rarytas: 05.03. – 12.03.2017 karnet narciarski gratis. Wystarczy zarezerwować urlop w jednym z 50 ośrodków partnerskich.

Weissbriach
„Ski for free” w Weissbriach
W ośrodkach objętych promocją „Ski for free” goście otrzymują już od pierwszej nocy bezpłatny karnet narciarski ważny w ośrodku Weissbriach, a w przypadku rezerwacji na tydzień — możliwość jazdy na nartach w Weissbriach przez 5 dni oraz 1 dzień w Nassfeld.
Sportberg Goldeck
Dzieci do 14 lat jeżdżą bezpłatnie w przypadku rezerwacji w jednym z ośrodków karuzeli narciarskiej. Okres rezerwacji: od 08.01.2017 r. do 02.04.2017 r.


Gerlitzen/Dreiländereck
Karyncka terma — 20% rabatu na wejście wieczorne z ważnym jednodniowym lub wielodniowym biletem Dreiländereck/Gerlitzen.
Bad Kleinkirchheim/St. Oswald
„Familien €uro” — karnet narciarski dla dzieci za 1 euro/dzień 7.01. – 03.03.2017 r. Dla dzieci do 12 lat od 6-dniowego karnetu narciarskiego wykupionego przez osobę dorosłą za pełną cenę.

„Tygodnie Ski Thermen” od 4 marca do 7 kwietnia 2017 r. Karnet narciarski gratis, terma za pół ceny (od 18 kwietnia terma gratis).

Grossglockner Heiligenblut
Bonus rodzinny BILET BAŁWANA. Dzieci do 10 lat (w tym rocznik 2007) jeżdżą za cenę tylko 3 euro/dzień przy jednoczesnym zakupie biletu dla rodzica razem z Biletem Bałwana.
Lodowiec Mölltaler/Ankogel
Zniżka rodzinna w ofercie SkiHit – rodzina (2 rodziców) z 2 dzieci (6 – 18 lat), a każde kolejne dziecko do 18 lat jeździ za darmo.

Klippitztörl
Karnety narciarskie gratis w przypadku noclegów w wielu ośrodkach noclegowych – 04.03. – 02.04.2017 r.

www.karyntia.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

AFERA PIEBIAKA

0 0#PiebiakGate to już zbyt wiele. Zbigniewie Ziobro, czas podać się do dymisji!
0 0O co chodzi w aferze z "Emilią" i Piebiakiem? Trzy najbardziej szokujące wątki
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"