Kuba Wojewódzki bezlitosny dla Moniki Lewczuk. Tydzień po blamażu ostatecznie podsumował piosenkarkę

Kuba Wojewódzki bezlitosny dla Moniki Lewczuk. Tydzień po blamażu raz jeszcze podsumował piosenkarkę
Kuba Wojewódzki bezlitosny dla Moniki Lewczuk. Tydzień po blamażu raz jeszcze podsumował piosenkarkę TVN
O tej rozmowie napisali przed tygodniem niemal wszyscy. Kuba Wojewódzki dosłownie rozjechał swojego gościa, dzięki czemu nowy sezon jego programu z pewnością został zauważony. Tydzień po słynnej rozmowie z Moniką Lewczuk prowadzący raz jeszcze odniósł się do sprawy.

Artystka z pewnością nie zapomni wizyty u Kuby. Rozmowa na pewno dała jej większą rozpoznawalność, choć z drugiej strony nie jest powodem do dumy. Według wielu opinii piosenkarka nie pokazała się z najlepszej strony. Do spotkania już na początku drugiego programu odniósł się Wojewódzki.
Kuba Wojewódzki
Dziennikarz

Gorący temat, właściwie do dziś, przez cały tydzień... Monika Lewczuk. Każdemu z nas zdarza się codziennie pie*rzyć głupoty. Pięć minut, dziesięć, pół godziny, godzinę. Mądrość polega na tym, żeby nie przekraczać tego limitu.

Prowadzący już na początku rozmowy wytknął Lewczuk, że każde zdanie zaczyna od "wiesz co". – Chyba powinnam coś z tym zrobić – powiedziała. Wojewódzki zapytał także Lewczuk, czy w ogóle ważne jest to, o czym się śpiewa. Artystka przyznała, że tak, a każdy jej tekst był bardzo przemyślany.

– W mojej głowie się układała jakaś wizja po prostu, o czym bym chciała, aby tekst był. Zależało mi na tym, aby stworzyć je w sposób przystępny. Aby z jednej strony zwrotki nawiązywały o tym, o czym jest ta piosenka i pozwalały... To znaczy wydaje mi się... – mówiła, gubiąc się coraz bardziej.

Na końcu programu Kuba wyraził nadzieję, że Monika Lewczuk wyczuła, że jego złośliwość jest tyko i wyłącznie pozą. – Chciałem sprawdzić, jak sobie radzisz na trudnej wspinaczce na szczyt, a jesteś już bardzo wysoko – powiedział, łagodząc nieco atmosferę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...