Saryusz-Wolski w wyśmienitym humorze. "Radość o poranku. Bez Targowicy"

Saryusz-Wolski cieszy się na Twitterze.
Saryusz-Wolski cieszy się na Twitterze. Fot. za facebook.com/Jacek.Saryusz.Wolski
Jacek Saryusz-Wolski ignoruje nieprzychylne komentarze i poparcie dla Donalda Tuska. Od kilkunastu godzin jest kandydatem na przewodniczącego Rady Europejskiej, wybranym przez Prawo i Sprawiedliwość. Byłym kolegom z Platformy dedykuje piosenkę "Radość o poranku".


Eurodeputowanemu chyba ulżyło. Uwolnił się z macek partii, do której 4 marca wciąż należał i mówi o niej "Targowica". Z internautami dzieli się utworem "Radość o poranku", zaczynającej się słowami: "Jak dobrze wstać skoro świt". I pisze, że wysiada z Platformy na przystanku Polska.
Tweet Saryusza-Wolskiego pojawił się po godz. 10.00, od tej pory co kilkanaście minut raczy odbiorców swoimi przemyśleniami.
"Nic mi nie obiecano, pozostaję w EPP [Europejska Partia Ludowa]" – przekonuje, potem atakuje Donalda Tuska, pisząc: "Że zacytuję PDT: 'Rząd to nie urząd zatrudnienia'". W ostatnim, jak dotąd, tweecie stwierdza natomiast, iż "dotrwał do końca kadencji, sprzeciwiając się antypolskim rezolucjom, przed czym przestrzegałem władze PO".

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Aktor, któremu na bank się udało. Lech Dyblik o tym, jak odbić się od dna i... ganiać Johna Malkovicha
0 0Smutni 30- i 40-letni. Wyniki światowych badań dają do myślenia
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta