Kuba Wojewódzki też walczy z hejterami. Publikuje jego zdjęcie z rodziną i zaprasza do spotkania na żywo

Kuba Wojewódzki chciał ukarać hejtera. Wygląda na to, że trafiła kosa na kamień.
Kuba Wojewódzki chciał ukarać hejtera. Wygląda na to, że trafiła kosa na kamień. Fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta
Kuba Wojewódzki zamieścił w sieci zdjęcie, na którym stoi z Mamedem Khalidowem. Teraz walczy z internetowym hejterem, który skomentował je słowami „Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu”. Gwiazdor TVN opublikował zdjęcie hejtera wraz z rodziną i zaprosił do spotkania na żywo. Internauta przeprosił za „ciapatego”, ale za Żyda już nie chce i dziwi się, skąd u satyryka takie oburzenie.


Zjawisko hejtu w sieci jest powszechne, mimo to wielu celebrytów próbuje z nim walczyć. Szczególnie głośno było o tym, jak internautów próbowali edukować Filip Chajzer czy Michał „Jaglak” Karmowski. Pierwszy z nich opublikował sieci dane personalne swojego hejtera, drugi poszedł dalej i zapukał do drzwi nastolatka, który go obrażał za pośrednictwem internetu.
Podobnie chciał postąpić Kuba Wojewódzki, urażony komentarzem pod zdjęciem, na którym pozował w towarzystwie Mameda Khalidowa. Marcin Rudnicki napisał pod fotografią „Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu”. Wojewódzki zaprosił hejtera do studia Transkolor, licząc na to, że Rudnicki będzie miał dość odwagi, by to samo powiedzieć w twarz jemu i Mamedowi. Na wypadek, gdyby opuściła go odwaga, Wojewódzki zapowiedział wizytę w domu hejtera. Żeby było pikantniej, opublikował na swoim profilu zdjęcie hejtera wraz z rodziną.

Rudnicki przeprosił na Facebooku, ale w dość przewrotny sposób. Stwierdził, że rzeczywiście pewnym nadużyciem z jego strony było użycie slangowego określenia dla muzułmanina. Jednocześnie wyraził zdziwienie, że ma przepraszać za słowo Żyd, które wszak nie jest niczym obraźliwym. – Dziwię się, że jako satyryk, który na co dzień wyśmiewa bardzo wielu ludzi, pan Wojewódzki reaguje takim oburzeniem – kończy swój wpis na Facebooku Rudnicki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza