"Wyższa szkoła kłamania obrazem". Internauci wyśmiewają kolejne zdjęcie ekipy rządzącej

Premier Beata Szydło
Premier Beata Szydło Fot. Screen z Twittera
"Mamy dowody na to, że naukowcy klonują ludzi PiS" – tak internauci kpią ze zdjęcia premier Beaty Szydło, na którym zdublowano posła PiS Pawła Szefernakera. Ta fotografia, choć trudno uwierzyć, żeby miała być prawdziwa, roznosi się po Twitterze i wzbudza ogólne rozbawienie.


Na zdjęciu dumnie stoi uśmiechnięta szefowa polskiego rządu. Stojący za jej plecami politycy, z wymalowanymi na twarzy uśmiechami przyklaskują premier Szydło. Ku zaskoczeniu, jeden z nich na fotografii pojawia się aż dwa razy. To poseł Paweł Szefernaker. Premier ma go po prawej i lewej stronie.
Internauci już zaczęli pastwić się nad fotografią. "#BREAKING Mamy dowody na to, że naukowcy klonują ludzi #PiS. Na pierwszy ogień poszedł #Szefernaker. Kto będzie następny?" – kpi na Twitterze Bartosz T. Wieliński, dziennikarz "Gazety Wyborczej". "Ha ha ha na fotce z tyłu jest dwóch Szefernakerów, widać, że chłopak dwoi się i troi dla Beci :)" – punktuje inny.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki