"Kiedyś uczestniczyłem w egzorcyźmie i słyszałem podobne głosy". Tak ksiądz podsumował manifestację Obywateli RP

Ksiądz Tokarczyk mówił o egzorcyzmach podczas rocznicy katastrofy smoleńskiej.
Ksiądz Tokarczyk mówił o egzorcyzmach podczas rocznicy katastrofy smoleńskiej. Fot. Screen/TVP Info
Ksiądz Zdzisław Tokarczyk przemawiał podczas rocznicy katastrofy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu. Gdy mówił o egzorcyzmach, rozległy się gromkie brawa. To była reakcja duchownego na kontrmanifestację, która według niektórych, próbowała zakłócić modlitwę przed Pałacem Prezydenckim.


Ksiądz Tokarczyk przemawiał do uczestników manifestacji z okazji rocznicy katastrofy smoleńskiej również rok temu. Teraz przeszedł samego siebie. – Kiedyś uczestniczyłem w egzorcyźmie i słyszałem podobne głosy, które dzisiaj słyszę. I dlatego to jest bieda człowieka, bo gdzieś zostali omamieni złym duchem – mówił Tokarczyk odnosząc się do kontrmanifestacji Obywateli RP i ku ogromnemu zadowoleniu zwolenników PiS.
Czy taka jest jednak rola księdza? Bardziej podburzać niż godzić? Tak zareagowali internauci. "Zachował się bardziej jak polityk, a nie jak kapłan" – piszą w sieci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki