Twoje marzenie o wyścigowym BMW właśnie się spełnia. Warszawski salon przygotował gratkę dla fanów sportowych aut

Fot. materiały prasowe
Najmocniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie modele BMW w sportowych wersjach M Power pojawią się 22 kwietnia w warszawskim salonie BMW Inchcape Motor. Przez tydzień modele BMW o mocy przekraczającej 500 KM oddane zostaną do dyspozycji klientów, zmieniając Inchcape w pierwszy w Europie salon M Power!


- To wydarzenie jakiego nie było dotąd w Polsce i Europie – salon z „cywilnymi” pojazdami zmieni się w jedyny w swoim rodzaju showroom prezentujący sportowe wersje BWM – twierdzi Marcin Słomkowski, prezes Inchcape Motor Polska.

Już w sobotę 22 kwietnia w salonie Inchcape Motor będzie można poczuć moc M Power! Odwiedzający salon będą mieli okazję nie tylko podziwiać najmocniejsze i najbardziej prestiżowe wersje BMW, poznać ich historię i specyfikację, ale również przetestować wybrany przez siebie model, by zrozumieć na czym polega fenomen pojazdów ze znaczkiem M.

BMW M GmbH jest legendarnym oddziałem monachijskiej firmy, specjalizującym się w produkcji samochodów sportowych. Stworzony w 1972 roku, BMW M (M od Motorspot) odpowiadał m.in. za wdrożenie i prowadzenie programu obecności niemieckiego koncernu w wyścigach samochodowych. Dziś BMW M dostarcza fanom sportowych wrażeń jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów na świecie, a aktualne modele M, czyli M2, M3, M4, M5, M6 oraz X5M i X6M są kontynuacją ponad 40-letniej tradycji firmy.

Spotkanie z BMW M odbędzie się w dniach 22-28 kwietnia 2017 w BMW Inchcape Motor przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64. Od swojego debiutu na rynku polskim marka Inchcape honorowana była wieloma nagrodami branżowymi. Inchcape Polska to 7-krotny dealer roku BMW, 3-krotny dealer roku MINI oraz najlepszy dealer BMW Motorrad roku 2016.

Artykuł powstał we współpracy z BMW.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...